"Biedny narodzie przeżarty nienawiścią". Dorota Stalińska broni kolegów celebrytów

Opinią publiczną wstrząsnęła sprawa szczepienia poza kolejnością licznych celebrytów i polityków, pomimo tego, że żaden z nich nie należy do tzw. "grupy zero". Zaszczepieni tłumaczą się tym, że mieli być "ambasadorami programu szczepień", jednak, jak zwracają uwagę komentatorzy, jak na "ambasadorów" nieszczególnie narzucali się z informacją o tym, ze się zaszczepili, przy szczepieniach najwyraźniej nie były również obecne kamery. Kolegów celebrytów broni aktorka, "obrońca demokracji" i polityk PSL Dorota Stalińska.
Dorota Stalińska
Dorota Stalińska / Screen YouTube Dorota Stalińska

- O biedny mój narodzie przeżarty nienawiścią.. Oddam wam należną mi dawkę szczepionki.. Tylko przestańcie pluć na moich kolegów artystów, którzy chcieli wam dać dobry przykład.

- pisze Dorota Stalińska

Chyba nie przekonała komentujących. A przynajmniej nie wszystkich.

- Osoby, które zgodziły się zaszczepić zrobiły błąd. I nie ma tu znaczenia czy to artyści przez "a" czy przez "A"

Aktualne wyjaśnienia to poziom przedszkola. Osoby odpowiedzialne za decyzje dotyczące szczepień w tej formie powinny zostać ukarane. I tyle w temacie

- Nie chodzi o szczepieniu, tylko forma akcji. 2 tygodnie poczekać I byłoby ok. A tak zero informacji, zero. Tylko pokatne przechwaly na fejsie. Wybaczcie, ale lekarze, pielegbiarki jak I nauczyciele czy obslugujacy w sklepach, powinni bezwzglednie być pierwsi. Tyle.. I nie ma w tym żadnej nienawiści. Żadnej.

- To szczyt chamstwa obrażać Polaków za to,że jakieś cwaniaki nie raczyły poczekać na swoją kolejkę. W d. się Wam naprzewracało, bo w PRL byliście przez partyjniaków z KC PZPR noszeni na rękach i to Wam zostało. Jesteście najbardziej roszczeniową grupą zawodową w Polsce. A Ty dajesz szczepionkę, która nie jest Twoją własnością😂. Tak samo to ja Ci mogę dać Pałac Kultury.

- O moi biedni celebryci mający cały naród w dupie, uważacie się za nadludzi którym po takim zachowaniu będę pluł w twarz. Ja przyjmuję ten gest, oddaj mi swoją !!!!!

O biedny mój narodzie przeżarty nienawiścią.. Oddam wam należną mi dawkę szczepionki.. Tylko przestańcie pluć na moich kolegów artystów, którzy chcieli wam dać dobry przykład.

Opublikowany przez Dorotę Stalińską Sobota, 2 stycznia 2021

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe