REKLAMA

"Głupawi celebryci wywołali problem dla gawiedzi, a tymczasem...". Gadowski mocno o aferze szczepionkowej

Opinią publiczną wstrząsnęła sprawa szczepienia poza kolejnością licznych celebrytów i polityków, pomimo tego, że żaden z nich nie należy do tzw. "grupy zero". Zaszczepieni tłumaczą się tym, że mieli być "ambasadorami programu szczepień", jednak, jak zwracają uwagę komentatorzy, jak na "ambasadorów" nieszczególnie narzucali się z informacją o tym, że się zaszczepili, a przy szczepieniach nie były również obecne kamery. Sprawę z ciekawej strony komentuje znany publicysta i dziennikarz śledczy Witold Gadowski, który określił aferę jako "problem dla pismaków i gawiedzi".
/ screen YT

Warszawski Uniwersytet Medyczny poinformował, że z puli dodatkowych 450 dawek szczepionek, które - niezależenie od etapu zerowego szczepień obejmującego personel medyczny - otrzymał od Agencji Rezerw Materiałowych i które musiały być wykorzystane do końca roku, zaszczepił m.in. 300 pracowników szpitali WUM oraz grupę 150 osób obejmującą rodziny pracowników, pacjentów będących pod opieką szpitali i placówek WUM, w tym 18 znanych postaci kultury i sztuki.

Czytaj więcej: NFZ: Ruszają kontrole w związku ze szczepieniami celebrytów

Czytaj więcej: "Za ten wpis pewnie mnie zwolnią, ale KUR*A MAĆ...". Lekarka z WUM ostro o aferze szczepionkowej

 

Głupawi celebryci wywołali problem, którym żyją pismacy i gawiedź służąca dziś za atrapę opinii publicznej. Tymczasem trwaja szybkie ruchy finansowe, zaciska się pętla reżimu sanitarnego, odejmują nam wolność...zaczął się XXI wiek

 

- komentuje Witold Gadowski.

 

Ma Pan sporo racji, ale to co się dzieje wokół celebrytów też jest ważne, bo doskonale pokazuje opinii publicznej mechanizmy, o których ma nie wiedzieć

 

- zwraca uwagę red. naczelny Tysol.pl Cezary Krysztopa. Również internauci są podzieleni wobec opinii Witolda Gadowskiego.

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura