REKLAMA

Najman skończył pisać autobiografię i publikuje pierwsze strony. „Nie dałeś spacji po przecinku”

Marcin Najman niczym człowiek renesansu nie tylko jest popularnym zawodnikiem mieszanych sztuk walki, ale także literatem. Ogłosił bowiem, że zakończył prace nad swoją autobiografią i rozpoczyna rozmowy z wydawcami. Książkę chce wypuścić na rynek księgarski w połowie roku. Część Internautów wytknęła mu, iż pierwszy rozdział opublikował bez korekty tekstu, a jest tam zbyt dużo spacji przed przecinkami.
Marcin Najman Najman skończył pisać autobiografię i publikuje pierwsze strony. „Nie dałeś spacji po przecinku”
Marcin Najman / screenYT/wringuzNajmanem

„Moi Drodzy 2021 rok będzie dla mnie szczególny. Już napewno zakończę swoją sportową karierę, a w dniu wczorajszym skończyłem pisać swoją biografie. Wydamy ją w połowie roku, w tej chwili rozpoczynamy rozmowy z wydawcami. Z okazji Nowego Roku publikuje Wam fragment 1ego rozdziału” – ogłosił jeden z najpopularniejszych w Internecie polskich sportowców.
Reakcja Internautów na pierwsze strony książki jest mieszana.

„moim zdaniem trochę za mało spacji i przecinków, ale i tak jest ekstra”, „Jedna uwaga-przed kropką i przecinkiem nie stawia się spacji”, „Panie Marcinie, bez szydery, ale korekta będzie potrzebna. Mimo wszystko czekam z niecierpliwością na książkę. Mogę prosić o pozdrowienia noworoczne?” – komentują Internauci.

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura