REKLAMA

RYSY wracają! Singlowa zapowiedź albumu “4GET” i nawiązanie współpracy z agencją Revolume

Po 3 latach przerwy kultowy duet powraca z pulsującym i tanecznym singlem „4GET” oraz ogłasza wydanie albumu o tym samym tytule. Krążek ukaże się na wiosnę 2021 roku nakładem Dyspensa Records. Muzycy nawiązali też współpracę z agencją Revolume.
Rysy RYSY wracają!  Singlowa zapowiedź albumu “4GET” i nawiązanie współpracy z agencją Revolume
Rysy / Materiały prasowe Fot. Kacper Żywicki

Instrumentalny „4GET” to parkietowy benger zanurzony w charakterystycznej dla duetu melancholii. W ten sposób łączy w sobie to co najlepsze z ich pierwszej płyty „Traveler” z nowym, bardziej progresywnym obliczem zespołu. Singlowi towarzyszy oniryczny klip autorstwa nghtlou, który pokazuje historię młodego człowieka, balansującego na granicy jawy i snu.

YT: 

Cyfra: http://www.soundline.biz/RYSY4GET

Wraz z pierwszym singlem startuje przedsprzedaż płyty „4GET”, którą można zamawiać osobno lub w ściśle limitowanych zestawach specjalnych:

https://www.dyspensa.store/

Na okładce pięknie wydanego winyla i płyty CD znalazł się obraz „Portret Galerii Arsenał” autorstwa Tymka Borowskiego, a za skład graficzny albumu odpowiada Mateusz Holak. To wszystko doskonale koresponduje z nowym materiałem, na którym artyści idą o krok dalej pod względem przestrzenności oraz głębi emocjonalnego przekazu zawartego w ich muzyce. Płytę wyda nowopowstała oficyna Dyspensa Records.

 

Źródło: Materiały prasowe

 

 


Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura