REKLAMA

Justin Bieber z nowym singlem!

Kto z nas nie boksuje się z życiem albo samym sobą?! Justin Bieber też bardzo wiarygodnie wypada w tej roli – czym fani będą zachwyceni oglądając klip do jego najnowszego singla „Anyone”.
Justin Bieber Justin Bieber z nowym singlem!
Justin Bieber / Materiały prasowe

31.12.20 podczas sylwestrowego Global NYE Livestream prapremierowo wykonał go LIVE z Los Angeles, a 01.01.21 wypuścił do sieci wraz teledyskiem na dobry początek Nowego Roku!

 

 

 

Sam artysta tak mówi o nowej piosence: 

 

Nie mógłbym sobie wymarzyć lepszej końcówki 2020 roku i rozpoczęcia 2021 niż podzielenie się nowym utworem ‘Anyone’ i świętowanie tego z moimi Fanami na całym świecie. Muzyka ratowała nas wszystkich w minionym roku niejednokrotnie, dla mnie prywatnie miała uzdrawiającą, przeobrażającą moc. ‘Anyone’ to bardzo szczególny, podnoszący na duchu utwór, jak hymn. W jasnej tonacji na lepszy Nowy Rok, pełen nadziei i możliwości.

 

 

 

„Anyone” muzycznie wyprodukował Andrew Watt, a za wizję odpowiada Colin Tilley. W filmowej fabule, partneruje Justinowi Zoe Deutch, popularna aktorka młodego pokolenia, znana z takich filmów jak: „Zanim odejdę”, „Swatamy swoich szefów”, „Dlaczego on?”.

 

W sieci właśnie ukazał się making of z planu:

 

 

Zamykając 2020 rok z trzema hitami – „Holy”, „Lonely” oraz „Monster”, Justin Bieber wciąż może się szczycić tytułem największego artysty na świecie:#1 artysta na YouTube z 60 000 000 subskrypcji, #2 artysta na Spotify światowym z ponad 75 000 000 słuchaczy miesięcznie, trzema nominacjami do Grammy oraz m.in. zwycięską nagrodą American Music Award za 2020 rok i album „Changes” w kategorii ulubiony artysta pop-rock.

 

Źródło: Materiały prasowe

 

 

 


Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy wziąłbyś udział w Powstaniu Warszawskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura