Krystyna Pawłowicz o Donaldzie Trumpie: Trzeba mieć niezwykle silny charakter…

Trzeba mieć niezwykle silny charakter, by mimo zmasowanej nagonki i szczucia z wielu stron,”na śmierć”, też mimo zdrady swych nielojalnych współpracowników, będąc już bezsilnym mimo pozostawania ciągle na najwyższym urzędzie - jednak nie poddawać się – pisze Krystyna Pawłowicz.
 Krystyna Pawłowicz o Donaldzie Trumpie: Trzeba mieć niezwykle silny charakter…
/ fot. YouTube / Onet


W ostatnich dniach Donald Trump został zablokowany w jednym z największych mediów społecznościowych - Twitterze - na którym regularnie wyrażał swoje opinie, a także ogłaszał decyzje polityczne. Z uwagi na swój rozmach na tym portalu uznawany jest za czołowego przedstawiciela tzw. twitterowej dyplomacji.

Oprócz zablokowania tego i prywatnego profilu Twitter zablokował także konta kampanii (@TeamTrump) oraz bliskich doradców ustępującego szefa państwa - prawniczki Sidney Powell oraz generała Michaela Flynna.

Prezydent oświadczył, że rozważa stworzenie własnej platformy społecznościowej w niedalekiej przyszłości.
 

Pawłowicz komentuje


Do sytuacji z ostatnich dni odniosła się była posłanka PiS, a obecnie sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz.

„Trzeba mieć niezwykle silny charakter,by mimo zmasowanej nagonki i szczucia z wielu stron,”na śmierć”, też mimo zdrady swych nielojalnych współpracowników,będąc już bezsilnym mimo pozostawania ciągle na najwyższym urzędzie - jednak nie poddawać się. Szacunek” – napisała na Twitterze.

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe