"Pocałujcie się w du*ę", "Baśka, zejdź na ziemię". Ostre spięcie Kurdej-Szatan z redaktorami "Pudelka"

Barbara Kurdej-Szatan od dwóch dni broni swojego zdjęcia z Zanzibaru, na którym chwaliła się, że jej syn wożony w drogim wózku na tle czarnoskórych dzieci czuje się jak "król".
Screen YouTube Polsat

O sprawie pisaliśmy również na łamach portalu tysol.pl: 

"Henio jeździł tu jak król". Kurdej-Szatan reklamuje wózek na tle afrykańskich dzieci

Aktorka uważa, że zdjęcie było niewinne, ona sama nikogo nie dyskryminuje. 

We wtorek celebrytka opublikowała kolejny wpis na Instagramie, tym razem już w całości poświęcony Pudelkowi.

Drogi Pudelku !!! Gdy wrzuciłam to zdjęcie miałam około 200 komentarzy, samych pozytywnych od MOICH obserwatorów. Był JEDEN negatywny, z konta instagramowego o jednym zdjęciu (prawdziwe konto czy fakowe? Nie wiadomo. Zresztą często mam też wrażenie, że to Wy piszecie negatywne komentarze, żeby mieć później o czym zrobić „artykuł”. ) Po czym po Waszym obrzydliwym nawołującym do nienawiści tekście zleciało się do mnie pełno Waszych pudelkowych trolli. To WY! szerzycie nienawiść, robicie z upokarzania i wyśmiewania modę, zachęcacie do tego ! W najgorszych przypadkach takie zachowanie może być powodem samobójstw. I było !!!! Pamiętacie lekarza, który na początku pandemii popełnił samobójstwo, bo nie wytrzymał hejtu ??? Dodatkowo - w obecnej sytuacji w kraju, gdy ludzie są tak podzieleni, moglibyście jednak zmienić front ! A tylko dokładacie do tego całego gówna ogromną cegłę !!!!!!!!! I dopiero w piątym artykule na ten sam temat udajecie, że jednak jest w Was jakiś zalążek obiektywizmu. Jednak pierwszy artykuł był zupełnie inny. Z mojego wrzuconego zdjęcia wnioski sobie wyciągnę. Nie martwcie się. Natomiast Wy - „pracownicy” i czytacze Pudla (bo „czytelnikami” bym Was nie nazwała) - pocałujcie się w du•Ę :))) może jak Wam się uda, będzie to dla Was kolejne „ciekawe” zajęcie :))))

- napisała aktorka.

Pudelek od zawsze patrzył celebrytom na ręce. Sprowadzał ich na ziemię, gdy za bardzo odlatywali. Pokazywał, że nie są bezkarni. Łapał ich na kłamstwach, przekrętach, oszustwach. Wytykał głupotę, hipokryzję, zachłyśnięcie sobą.I możesz obrażać nas, ile wlezie, ale nie przestaniemy. To nasza misja

- czytamy w serwisie.

Baśka, zejdź na Ziemię

- podkreślono. 

Jednak i na to Kurdej-Szatan odpowiedziała:

„Nie wycieraj sobie tym gęby” ??? Tak właśnie komunikujecie się z ludźmi... i znów wszystko przekręcacie, byleby obśmiać i upokorzyć. I uwaga UWAGA !!! Śmiech na sali. Pudelkowicze twierdzą, że mają MISJĘ !!! g•wno, a nie misja. Szerzycie nienawiść, wykorzystujecie i żerujecie na nas, bo nie potraficie znaleźć sobie pożytecznego przyjemnego dobrego zajęcia. A jeśli chodzi o wypowiedz Pani z Queerowy feminizm - super, że takie konto prowadzi. Aczkolwiek dlaczego wszystkich traktujecie jak idiotów ? Naprawdę trzeba tłumaczyć każde słówko ? To chyba oczywiste, że jeśli mówię, że gdzieś żyją w myśl „Hakuna Matata” to nie oznacza od razu, że uważam, że nie mają zmartwień i są cyborgami zaprogramowanymi na szczęście. Ale - i tak jest ! - odczuwa się tam większy wewnętrzny spokój i szczęście i każdy kto tam jedzie to potwierdza. W Polsce brakuje tej ogólnej pozytywnej aury i można brać przykład, jednocześnie organizując akcje próbujące podnieść poziom życia Zanzibarczyków !


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura