„Nie mam swojego konta jak Donald Trump”. Jakimowicz zablokowany na Facebooku [FOTO]

Jarosław Jakimowicz poinformował, że Facebook zablokował jego konto. – Nie mam swojego konta jak DONALD TRUMP – stwierdził.
 „Nie mam swojego konta jak Donald Trump”. Jakimowicz zablokowany na Facebooku [FOTO]
fot. YouTube / Telewizja Republika


Jarosław Jakimowicz poinformował za pośrednictwem Instagrama, że jego konto na Facebooku zostało zablokowane. „Ha ha ha, szczury zaatakowały i nie mam swojego konta jak DONALD TRUMP. Mój ulubiony Donald Trump. Prezydent US” – czytamy we wpisie prowadzącego program „W kontrze” na antenie TVP Info.
 


W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl, Jakimowicz stwierdził, że „schemat jest prosty”. – Najpierw ktoś mnie obraża najgorszymi słowami na Facebooku, potem ja odpowiadam mu podobnie, ponieważ jestem impulsywny – zaznaczył.

– Naprawdę nie chciałby pan słyszeć tych słów, jakimi mnie obrażają, najgorsze. I wówczas ten człowiek, któremu odpowiadam podobnie, zgłasza mnie Facebookowi, który mnie blokuje. A obrażają mnie ludzie, których na oczy nie widziałem – dodał.

Prowadzący „W kontrze” zadeklarował również, że nie będzie ubiegał się o przywrócenie dostępu do konta w serwisie Facebook. – Jedyna strata to taka, że robiłem dzięki Facebookowi trochę dobrych akcji, fundowałem np. obiady dla bezdomnych czy pomagałem dzieciakom w Senegalu. Trudno, znajdę inny sposób – stwierdził.

 


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura