Szukaj
Konto

„Nie mam swojego konta jak Donald Trump”. Jakimowicz zablokowany na Facebooku [FOTO]

14.01.2021 09:16
„Nie mam swojego konta jak Donald Trump”. Jakimowicz zablokowany na Facebooku [FOTO]
Źródło: fot. YouTube / Telewizja Republika
Komentarzy: 0
Jarosław Jakimowicz poinformował, że Facebook zablokował jego konto. – Nie mam swojego konta jak DONALD TRUMP – stwierdził.


Jarosław Jakimowicz poinformował za pośrednictwem Instagrama, że jego konto na Facebooku zostało zablokowane. "Ha ha ha, szczury zaatakowały i nie mam swojego konta jak DONALD TRUMP. Mój ulubiony Donald Trump. Prezydent US" - czytamy we wpisie prowadzącego program "W kontrze" na antenie TVP Info.


W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl, Jakimowicz stwierdził, że "schemat jest prosty". - Najpierw ktoś mnie obraża najgorszymi słowami na Facebooku, potem ja odpowiadam mu podobnie, ponieważ jestem impulsywny - zaznaczył.

- Naprawdę nie chciałby pan słyszeć tych słów, jakimi mnie obrażają, najgorsze. I wówczas ten człowiek, któremu odpowiadam podobnie, zgłasza mnie Facebookowi, który mnie blokuje. A obrażają mnie ludzie, których na oczy nie widziałem - dodał.

Prowadzący "W kontrze" zadeklarował również, że nie będzie ubiegał się o przywrócenie dostępu do konta w serwisie Facebook. - Jedyna strata to taka, że robiłem dzięki Facebookowi trochę dobrych akcji, fundowałem np. obiady dla bezdomnych czy pomagałem dzieciakom w Senegalu. Trudno, znajdę inny sposób - stwierdził.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 14.01.2021 09:16
Źródło: DoRzeczy.pl / WirtualneMedia.pl / Instagram