[WIDEO] Olbrychski w niewyemitowanym wywiadzie: „Znaczna część mojego ukochanego narodu jest bezdennie głupia”

Zaproszony – poszedłbym, gdybym wiedział, że to w sprawie namówienia rodaków do szczepień (...) Znaczna część mojego ukochanego narodu jest bezdennie głupia – powiedział w internetowej wersji programu „Kropka nad i” aktor Daniel Olbrychski. Program nie został jednak wyemitowany na antenie TVN24.
 [WIDEO] Olbrychski w niewyemitowanym wywiadzie: „Znaczna część mojego ukochanego narodu jest bezdennie głupia”
/ fot. Twitter / TVN24


O tym, że program nie został wyemitowany na antenie TVN24, a jedynie na internetowej stronie programu „Kropka nad i” poinformowała w swoim wpisie żona aktora Krystyna Demska-Olbrychska. Jej zdaniem powodem odmówienia emisji mógł być ostry ton wypowiedzi Daniela Olbrychskiego.

„Był w tej rozmowie ostry, ale epitetami obdarzał stację i jej decydentów, nie dziennikarkę. No i znów rezultat zdumiewający; Monika Olejnik obrażona, oczekuje przeprosin, co wyartykułował w kolejnej telefonicznej rozmowie jej partner” – czytamy we wpisie.

W wywiadzie, który ukazał się na internetowej stronie „Kropki nad i” Olbrychski wyraził współczucie wobec Krystyny Jandy i innych aktorów, którzy stali się obiektem ataków po tym, jak poza kolejnością zaszczepili się w Centrum Medycznym WUM.

– Oni się nie pchali do tych szczepień, tak jak ja się nie pcham. Zaproszony – poszedłbym, gdybym wiedział, że to w sprawie namówienia rodaków do szczepień (…) Ogromna część mojego narodu jest głupia – powiedział aktor.

Olbrychski zwrócił uwagę, że nie zaszczepił się, ponieważ „jest wyczulony na prowokacje”. – Gdyby mnie zaproszono, to przyszedłbym z wolnymi mediami – dodał.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe