Skandal podczas urodzin Piaska. Artysta zabrał głos, po czym... usunął wpis

Po skandalu związanym z urodzinami Andrzeja Piasecznego, na których artysta skandował wulgarne hasła pod adresem m.in. partii rządzącej, oświadczenie wydała Telewizja Polska. Teraz głos w sprawie zabrał w końcu sam zainteresowany, który postanowił jednak... usunąć swój wpis.
 Skandal podczas urodzin Piaska. Artysta zabrał głos, po czym... usunął wpis
screen YT - tvnpl

Z okazji pięćdziesiątych urodzin Andrzeja Piasecznego w mieszkaniu Adama Darskiego "Nergala" (wcześniej Holocausto) odbyła się impreza, z której nagranie umieścił na swoim Instagramie "Nergal". Podczas imprezy padły wulgarne i skandaliczne słowa. Do sprawy odniosła się Telewizja Publiczna. Andrzej Piaseczny jest jurorem w jednym z programów TVP: "The Voice".

Czytaj więcej: "Je.ać biedę, PiS i Konfederację". Toast Andrzeja Piasecznego

 

Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej

 

- czytamy w oświadczeniu Telewizji Polskiej. 

Czytaj więcej: Telewizja Polska zabrała głos ws. skandalicznej imprezy Andrzeja Piasecznego

 

Serio? 

 

- miał brzmieć krótki komentarz piosenkarza, który skomentował artykuł Interii dot. oświadczenia TVP. Wpis został już usunięty.

 


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura