Wdzięczność za szczepienia? Pudelek: „Oczarowany talentem Jandy” Edward Miszczak chce stworzyć pod nią serial

Według informacji podanych przez serwis Pudelek.pl "Edward Miszczak poprosił scenarzystów, by zaczęli myśleć o serialu pisanym specjalnie pod Krystynę Jandę".
 Wdzięczność za szczepienia? Pudelek: „Oczarowany talentem Jandy” Edward Miszczak chce stworzyć pod nią serial
fot. YT print screen/Tomasz Raczek


Krystyna Janda to jedna z bohaterek kontrowersyjnej „afery szczepionkowej”, która wybuchła w mediach po tym, gdy okazało się, że w Centrum Medycznym WUM, zaszczepiono przeciwko COVID-19 poza kolejnością m.in. aktorów i ludzi biznesu.

Pierwszą dawkę szczepionki poza obowiązującą kolejnością przyjął także dyrektor programowy TVN Edward Miszczak, który teraz ma wyciągnąć pomocną dłoń aktorce. Według nieoficjalnych informacji serwisu Pudelek.pl Miszczak szuka kolejnych projektów, w które mógłby zaangażować Krystynę Jandę.
 


– Poprosił scenarzystów współpracujących ze stacją, by zaczęli myśleć o serialu pisanym specjalnie pod Krystynę Jandę - takim, który wykorzysta w pełni jej talent – powiedział informator „Pudelka”, jeden z top menadżerów TVN.

– Prosił też, by na razie był to plan top secret, bo po aferze ze szczepieniami Edward nie chce, żeby jego gest odebrano jako pomocną dłoń w stosunku do Krystyny Jandy w sytuacji, gdy oboje mają ten sam problem – dodał.

/k


Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Nowy szef CDU to dla Polski...
Tygodnik

Opinie

Popkultura