REKLAMA

Jadwiga Emilewicz zostanie ukarana? Znamienne słowa Ryszarda Terleckiego

Tak słyszałem, jeśli to prawda, to bardzo przykre zdarzenie – mówi o sytuacji związanej z byłą wicepremier Jadwigą Emilewicz szef klubu parlamentarnego PiS Ryszard Terlecki.
 Jadwiga Emilewicz zostanie ukarana? Znamienne słowa Ryszarda Terleckiego
/ fot. screen tvn24.pl


Portal tvn24.pl napisał w środę, że trzech synów byłej wicepremier Jadwigi Emilewicz wzięło udział w zgrupowaniu narciarskim, w dniach od 2 do 6 stycznia 2020 roku, jak zawodowi sportowcy, choć nie mieli licencji, które do tego uprawniają. Jak podkreślił portal, licencje pojawiły się w wykazie Polskiego Związku Narciarskiego dopiero po tym, gdy dziennikarze tvn24.pl zadali o nie pytania.

Po publikacji portalu tvn24.pl Emilewicz wydała oświadczenie w mediach społecznościowych, w którym zaznaczyła, że jej synowie od 6. roku życia są członkami klubów narciarskich i posiadają licencje narciarskie.

CZYTAJ WIĘCEJ: Polski Związek Narciarski potwierdza: Synowie Jadwigi Emilewicz jeździli bez licencji

Dziś portal tvn24.pl podał jednak informacje, które przekazał im szef komisji licencyjnej Polskiego Związku Narciarskiego. Wynika z nich, że licencje narciarskie dla synów byłej wiceminister zostały wydane dzień po zakończeniu zgrupowania narciarskiego, w którym brali udział, czyli 7 stycznia.
 

Ryszard Terlecki komentuje


O komentarz do całej sytuacji został poproszony szef klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Ryszard Terlecki. W krótkiej rozmowie z reporterem TVN24 Radomirem Witem stwierdził, że jest to „bardzo przykre zdarzenie”.

Dopytywany przez dziennikarza, co będzie dalej z byłą wicepremier Jadwigą Emilewicz odparł: – Zawieszenie jakieś.

/k

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura