"Założyła majtki na twarz". Bart Staszewski obraża Kaję Godek. A tymczasem sam...

- Tak, Kaja Godek na salę sądową przyszła z koronkowymi majtkami, które założyła na twarz. To ta słynna katolicka skromność - napisał aktywista LGBT i autor fake newsa o "strefach wolnych od LGBT" w Polsce Bart Staszewski, publikując zdjęcie Kai Godek, prawdopodobnie z rozprawy Elżbiety Podleśnej i jej koleżanek oskarżonych o obrazę uczuć religijnych - Jesteśmy po pierwszej rozprawie w sprawie z oskarżenia publicznego przeciwko Elżbiecie Podleśnej, Annie P. i Joannie G. za wlepki z tęczową maryjką. Uraziły Uczuć religijny - szydzi Staszewski.
Bart Staszewski w maseczce niezasłaniającej nosa
Bart Staszewski w maseczce niezasłaniającej nosa / FB Kaja Godek

Kaja Godek ma na twarzy maseczkę z koronki, ponieważ dysponuje zaświadczeniem, że ze względu na stan zdrowia, nie ma obowiązku nosić maseczki. Jednocześnie Kaja Godek pozostaje pod ogromną presją hejtu i w obawie przed fizycznym atakiem, po ujawnieniu jej adresu przez lewackich bojówkarzy.

- Widzę, że z wczorajszego procesu z Elżbietą P. oskarżoną o profanację wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej lewica zapamiętała tylko to, że miałam na sobie maseczkę z koronki (...) Na deser hipokryzja lewicy odcinek 1875649. Zdjęcie mojej maseczki wrzucił na media społecznościowe aktywista LGBT niejaki pan Bart Staszewski. To teraz foto, jak sam Staszewski nosi swoją maseczkę - na tym samym procesie w tym samym sądzie. Może by się zajął sobą, bo zaświadczenia nie ma. Mnie to nie przeszkadza, ale jak już Bart kogoś rozlicza, to może najpierw siebie...?

- odpowiada Kaja Godek publikując zdjęcie Barta Staszewskiego na sali sądowej w maseczce nie zasłaniającej nosa. 

Kaja Godek ma zaświadczenie lekarskie, jakie usprawiedliwienie ma aktywista?

Tak, Kaja Godek na salę sądową przyszła z koronkowymi majtkami, które założyła na twarz. To ta słynna katolicka skromność. fot. Przemysław Stefaniak

Opublikowany przez Bart Staszewski Środa, 13 stycznia 2021

Spójrzcie na to zdjęcie. To jakby średniowieczny proces nad bluźnierczyniami, które śmiały połączyć tęczowe kolory z...

Opublikowany przez Bart Staszewski Środa, 13 stycznia 2021

Widzę, że z wczorajszego procesu z Elżbietą P. oskarżoną o profanację wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej lewica...

Opublikowany przez Kaja Urszula Godek Czwartek, 14 stycznia 2021

Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe