Szukaj
Konto

Tragiczny wypadek na Górce Szczęśliwickiej. Nie żyje 12-latek

17.01.2021 17:52
Tragiczny wypadek na Górce Szczęśliwickiej. Nie żyje 12-latek
Źródło: fot. YouTube / Zosia
Komentarzy: 0
Po niefortunnym zjeździe z Górki Szczęśliwickiej 12-latek uderzył głową w element ławki. W wyniku poniesionych obrażeń chłopiec zmarł – przekazała PAP wydział prasowy Komendy Stołecznej Policji.


Jak poinformował PAP mł. asp. Rafał Rutkowski z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie o wydarzeniu służby otrzymały w sobotę. - Po godz. 16 w sobotę otrzymaliśmy zgłoszenie, że do Dziecięcego Szpitala Klinicznego został przewieziony chłopiec w wieku 12 lat. Z ustaleń wynikało, że chłopiec został przewieziony do szpitala z ulicy Włodarzewskiej - powiedział.

- Możemy tutaj mówić o tzw. Górce Szczęśliwickiej, gdzie niestety w wyniku niefortunnego zjazdu 12-latek uderzył głową w element ławki - przekazał. - Doszło do takich obrażeń, że było konieczne wezwanie pogotowia. Po przewiezieniu do szpitala chłopiec zmarł - powiedział mł. asp. Rafał Rutkowski.

Na miejscu zostały przeprowadzone czynności z udziałem prokuratora, a w sprawie zostanie przeprowadzone śledztwo.

Komentarzy: 0
Data publikacji: 17.01.2021 17:52
Źródło: PAP