Warszawa: Kolejna awaria sieci ciepłowniczej. Tym razem na Ursynowie

W Warszawie doszło do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej, tym razem na Ursynowie. Bez dostaw ciepła jest 19 budynków – przekazała w niedzielę wieczorem Veolia Energia Warszawa. Ciepło powinno wrócić do lokali w poniedziałek o godz. 16.
 Warszawa: Kolejna awaria sieci ciepłowniczej. Tym razem na Ursynowie
fot. PAP/Mateusz Marek


Jak przekazała PAP przez rzeczniczka spółki Veolia Energia Warszawa Aleksandra Żurada, awaria dotyczy hotelu, który znajduje się przy ul. Poleczki. – Aby się tam dostać i zdiagnozować trzeba było odciąć od ciepła więcej budynków – powiedziała. Początkowo było to 50 adresów, obecnie jest ich 19, znajdują się przy ul. Hołubcowej, Łączyny, Osmańskiej, Poleczki i Salsy.

Rzeczniczka poinformowała, że do awarii doszło o godz. 16.25. Przywrócenie dostaw ciepła planowane jest na poniedziałek na godz. 16.
 

fot. PAP / Mateusz Marek


W piątek po uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej. Ta awaria została już naprawiona i ciepło do budynków powinno wrócić ok. godz. 20.

 

 

 


Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura