REKLAMA

Fala hejtu wobec Melanii Trump. „Żona klauna”, „rasistowski worek na śmieci” a feministki nie bronią Pierwszej Damy?

Żona Donalda Trumpa i była amerykańska Pierwsza Dama - Melania Trump, zamieściła swoją przemowę pożegnalną na mediach społecznościowych. Okazuje się jednak, że mimo dobroczynnego i humanitarnego charakteru jej działalności w czasie prezydenckiej kadencji nie może ona liczyć na pobłażanie u twitterowych przeciwników Donalda Trumpa. Zamieścili oni liczne inwektywy pod adresem Melanii i samego Donalda Trumpa. Wiele z nich wręcz przeraża agresją. Od cynizmu do wyzwisk.
Melania Trump Fala hejtu wobec Melanii Trump. „Żona klauna”, „rasistowski worek na śmieci” a feministki nie bronią Pierwszej Damy?
Melania Trump / screen FLOTUS twitter

„Wreszcie klasa, wykształcenie, wdzięk i honor powrócą u nowej Pierwszej Damy. Poślubienie bogatego starca i pozowanie w lubieżnych nagich zdjęciach jest podłe”, „zamknij się Ty przegrańcu”, „powodzenia, uważaj by Cię drzwi nie uderzyły”, „była najbardziej bezużyteczną pierwszą damą w historii Ameryki. Nigdy nie interesowała się tą pracą. Jej pasja to moda i odpowiedni wygląd. Nic nie wniosła do stołu. Nie będzie jej brakować”, „Obamowie byli łaskawi, obecna żona klauna-tatuśka zmieniła toalety zanim się przeprowadziła. Rasistowski worek na śmieci. Może przyjąć status imigranta i zniknąć na zawsze. Nigdy więcej jej nie chcę oglądać!” – to tylko część z opublikowanych komentarzy. Język miłości wobec kobiet i obrona ich praw jest silna na lewicy?

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura