REKLAMA

[FOTO] "Towarzyszki" rozbierały się w "słusznej sprawie". Teraz pokłóciły się która pierwsza

- Wzorem koleżanki @ada_zipper solidaryzuje się z kobietami, których bardzo intymne zdjęcia zostały upublicznione bez ich zgody. Niezależnie czy sytuacja jest fejkiem czy nie, nikogo nie można poniżać. Zdjęcia typu „nudes” mogą być wrzucane świadomie i za zgodą fotografowanej - pisała aktywistka SLD Justyna Klimasara. Akcja miała służyć wsparciu radnej Porozumienia, której roznelgliżowane zdjęcia trafiły do sieci - Zapraszamy na livea z @klimasara_j, @ada_zipper i @michvlinvv! Towarzyszki będę opowiadać o tym jak ważne są kobiety w dzisiejszym świecie #FMS #KrakowFMS #nowalewica #lewica #feminizm @FMS_kraj @__Lewica @KLewica - działacze natychmiast zorganizowali rozbierany czat z działaczkami, który miał... służyć walce z seksizmem. Na tym się jednak nie skończyło.
roznegliżowana kobieta [FOTO]
roznegliżowana kobieta / morguefile.com

Swoje roznegliżowane zdjęcie umieściła w ramach "akcji" feministka i autorka Wysokich Obcasów Maja Staśko. Oczywiście w ramach walki z seksizmem. Na WysokieObcasy.pl pojawił się również tekst na ten temat.

- Jestem bardzo dumna z akcji nudesy to nie wstyd. W każdym zdaniu podkreślam, że akcje wymyśliła koleżanka z FMS. Bardzo się cieszę, że są osoby w lewicowej bańce, które działają z nami. Szkoda, że są osoby w typie Mai Staśko, które już promują akcje jak własna. Disgusting.

(...)

Kiedy artykuł o mnie pojawił się w @FAKT24PL uznałam, że szkoda, że tak mało jest o moich koleżankach. Kiedy widzę jak pani Maja Staśko bez cienia zażenowania promuje akcje i przedstawia jak swoją (używa sformułowania nudesy to nie wstyd) coś się we mnie gotuje.

- pisze Justyna Klimasara

- Powiem tak, dla mnie nie ma znaczenia kto co wymyślił, kto zbiera większy zasięg. Ważne, że solidarnie stanęłyśmy razem w ważnej sprawie, co nie?

(...)

Jejkuu chciałam napisać tylko, że bardzo dziękuję każdej osobie, która dołączyła się do akcji, wsparła nas czy dodawała nam otuchy. Jestem mega dumna z tego, co zrobiłyśmy.

- pisze Ada Zipper

Jak dotąd Maja Staśko nie odniosła się jeszcze do "zarzutów" Justyny Klimasary


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura