Posłanka Lewicy usunęła przeprosiny za skandaliczny wpis ws. masakry chrześcijan. "To przeprasza, w końcu, czy nie?"

Sprawa dotyczy wpisów na Facebooku. Media relacjonujące wydarzenia w Afryce informowały o masakrze 750 wiernych Etiopskiego Kościoła Ortodoksyjnego w Aksum.Sprawę w skandaliczny sposób skomentowała poseł Lewicy Małgorzata Prokop-Paczkowska. Następnie posłanka przeprosiła za swoje słowa, ale okazuje się, że... przeprosiny jednak usunęła.
 Posłanka Lewicy usunęła przeprosiny za skandaliczny wpis ws. masakry chrześcijan.
screen YT - wSzczecinie

"A po co kościół katolicki się tam wpakował? Dlaczego nie uszanował miejscowych wierzeń?" – napisała polityk. 

Ostatecznie sprawę skomentowała też sama zainteresowana. "Bardzo przepraszam za komentarze na portalu Facebook, które zamieściłam w związku z informacją o tragedii w Aksum. Moja intencją nie było nikogo skrzywdzic czy obrazic, jednocześnie zdaję sobie sprawę, że było to przekroczenie granicy. Czasami palce na klawiaturze wyprzedzają refleksję:(" – napisała w mediach społecznościowych.

Usuwa z Twittera przeprosiny za szyderę z zamordowania 750 ludzi, a na Facebooku robi błąd w miejscu dokonania ludobójstwa @__Lewica, gratuluję posłanki

- poinformował na Twitterze Dariusz Matecki, szczeciński radny PiS. 

Zauważyliście, że pani Prokop, posłanka Lewicy usunęła tweeta, w którym przeprasza za swój wpis? Co to może oznaczać? To przeprasza, w końcu, czy nie?

- pyta jeden z internautów. 

 


Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura