Poseł PO przyznał nagrodę karabinkom „Grot” a dziś krytykuje? „Chłopa zamroczyło”

W Internecie jest dostępny dyplom XXIII Międzynarodowego Salonu Obronnego „Nagrody Defender” podpisany przez Czesława Mroczka, posła PO, wówczas wiceministra obrony narodowej i przewodniczącego rady programowej. Nagrodę otrzymała Fabryka Broni „Łucznik” Radom oraz Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie. Zgadniecie za co była ta nagroda?
Czesław Mroczek i Tomasz Siemoniak na grafice promocyjnej Platformy Obywatelskiej Poseł PO przyznał nagrodę karabinkom „Grot” a dziś krytykuje? „Chłopa zamroczyło”
Czesław Mroczek i Tomasz Siemoniak na grafice promocyjnej Platformy Obywatelskiej / zrzut ekranu/facebook.com

„Nagroda Defendera” przyznana za „wyróżniające rozwiązania techniczne sprzętu dla obronności i bezpieczeństwa państwa prezentowanego na XXIII MSPO, za karabinek standardowy w układzie klasycznym systemu MSBS – 5,56…” czytamy na dyplomie opublikowanym w Internecie. Data dyplomu to 1-4.09.2015. Po publikacji dyplomu Internauci oznaczali ministra Mroczka na twitterze i mocno komentowali hipokryzję dzisiejszego działania.

„Panie Czesławie mówi to coś Panu?? - Wie Pan co to jest, i kto to podpisał??? Może ta nazwa /MSBS-5,56/ wtedy Pana zmyliła i nie zorientował się Pan, że chodzi o karabinek GROT”, „Chłopa zamroczyło. Na jasno. Wtedy”, „Oni chyba naprawdę nie wiedzieli co robią, gdy byli u władzy. Bo jak inaczej wytłumaczyć taką niepamięć???”, „Szach i mat panie Cześku, c'nie?” – to tylko część komentarzy Internautów.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe