„Wbił czubek noża nad moją w*****”. Sensacyjne doniesienia o perwersjach filmowego gwiazdora

Czy społeczeństwo nadal będzie wpatrzone w celebrytów jak w obrazek, czy zrozumie że to bardzo często środowisko antywartości? Armie Hammer, rozchwytywany hollywoodzki aktor, znany m.in. z roli w sensacyjnym filmie „Kryptonim U.N.C.L.E.” przeżywa potężny kryzys wizerunkowy. Wszystko za sprawą wyznań swojej partnerki, która twierdzi iż fascynuje się on kanibalizmem a do sypialni zabiera kuchenny nóż.
zdjęcie ilustracyjne „Wbił czubek noża nad moją w*****”. Sensacyjne doniesienia o perwersjach filmowego gwiazdora
zdjęcie ilustracyjne
pixabay

Jak donoszą amerykańskie media do Internetu wyciekły wiadomości, których autorem ma być Armie Hammer. Wynika z nich, że fascynuje się on kanibalizmem, chciał m.in. obciąć palce partnerki i nosić je w torebce. Aktor wszystkiemu zaprzeczył. Na światło dzienne jednak wychodzą kolejne relacje jego partnerek. Są to historie jak z horroru klasy „B”. Paige Lorenze – dziewczyna Hammera – stwierdziła, iż:

„wbił czubek kuchennego noża tuż nad moją w****. Ból był nie do wytrzymania, ale nie chciałam pokazać, że jestem słaba. Następnie powiedział, że cięcie nie było wystarczająco głębokie, mimo że miało około cala. Powiedział, że chce użyć noża, aby je powiększyć, ale gdy zaczęło krwawić, zaczął to lizać”

Z relacji Lorenze wynika, że Hammer jest zafascynowany BDSM i bierze narkotyki. Amerykańskie media piszą o upadku rozchwytywanego aktora. Czy społeczeństwo nadal będzie wpatrzone w celebrytów jak w obrazek, czy zrozumie że to bardzo często środowisko antywartości?

 


Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Babcia Filomena wygra z Engelking i Grabowskim?
Tygodnik

Opinie

Popkultura