"Dzieci nie masz, wnuków nie masz". Była minister rządu PO brutalnie do prof. Pawłowicz. Jest odpowiedź

Joanna Kluzik-Rostkowska była kiedyś posłanką Prawa i Sprawiedliwości, a nawet szefową kampanii wyborczej Jarosława Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich w 2010 roku. Później założyła własną partię Polska Jest Najważniejsza, ale wobec jej porażki przystąpiła do Platformy Obywatelskiej, z ramienia której została później ministrem edukacji w rządzie Donalda Tuska. Dziś jest jednym z najbardziej zajadłych przeciwników PiS.
Joanna Kluzik-Rostkowska
Joanna Kluzik-Rostkowska / Screen YouTube Onet News

- Barbarzyńcy. Niech Was piekło pochłonie.

- histeryzowała Joanna Kluzik-Rostkowska po ogłoszeniu wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. aborcji eugenicznej, w ramach której zabijane są między innymi dzieci z Zespołem Downa.

- Psie głosy nie idą pod niebiosy, Joasiu...

- odpowiedziała prof. Krystyna Pawłowicz sędzia Trybunału Konstytucyjnego

- Krystyna, walczysz o sprawę, o której NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA. I to po ciemnej stronie mocy. Dzieci nie masz, wnuków nie masz. Daj spokój. Dla Ciebie to zabawa, dla wielu kobiet - matek wielki dramat.

- zaatakowała Krystynę Pawłowicz Joanna Kluzik-Rostkowska

- Tak, nie mam o niczym pojęcia, spadłam do swojej Rodziny z dzioba bociana. Wychowywano mnie w ciemnej komórce. Ty zaś Joasiu masz o rodzinie wszelkie pojęcie. I mając już własne dzieci chcesz by inne, cudze, jeszcze nie urodzone dzieci zabijać...

- odpowiedziała sędzia TK

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe