REKLAMA

Jakie okulary są modne?

Okulary korekcyjne, poza tym, że spełniają swoją praktyczną funkcję w postaci "poprawy wzroku", dodatkowo spełniają funkcję modnego i gustownego dodatku do stylizacji. Rynek dostosowuje się do tego, dzięki czemu można wybierać spośród różnych modnych oprawek. W niniejszym artykule sprawdzamy jakie oprawki są modne w 2021 roku.
 Jakie okulary są modne?
sanneberg / Shutterstock.com

Artykuł Sponsorowany

 

Okulary korekcyjne jako modny dodatek do stylizacji

Okulary korekcyjne bez wątpienia są nieprzeciętnym dodatkiem do stylizacji. Poza tym, że znakomicie dopełniają stylizację to jednocześnie podkreślają osobowość i charakter. Kształt okularów pomaga nadać twarzy odpowiedniego wyrazu – nieco łagodniejszego lub ostrzejszego. Bardzo często okulary są też oznaką mądrości i profesjonalizmu. Nieco bardziej ekstrawaganckie oprawki mogą z kolei być oznaką luzu i większej odwagi w podejściu do mody. Innymi słowy – od wyboru do koloru, gdyż okulary mogą pełnić różną funkcje. Tak czy inaczej jakichkolwiek nie wybierzemy na pewno będą dodatkiem, który nada stylizacji trochę charakteru. 

Jakie okulary będą modne w 2021 roku? 

Od lat niezmiennie najchętniej wybierane są oprawki w kolorze czarnym. Jeśli chodzi o grubość oprawek to tutaj trendy nie są jednoznaczne bo z jednej strony cały czas z salonów nie schodzą grube klasyczne oprawki typu oversize. Oczywiście okulary oversize nie muszą być w nudnym czarnym kolorze. Jak najbardziej modne jest eksperymentowanie (np. czerwone oprawki lub wyraziste zielone). Natomiast z drugiej strony coraz większą popularność zdobywają okulary z bardzo cienkimi oprawkami, w których oprawki są niemal nie widoczne i oprawki są oparte na żyłce. Kolejny hit, który niezmiennie bryluje w trendach to okrągłe okulary typu lenonki. Jest to ponadczasowe rozwiązanie, które z pewnością również w 2021 roku będzie miało swoje grono odbiorców. 

Powyżej podaliśmy tylko kilka przykładów na modne oprawki. Więcej przykładów zgodnych z aktualnymi trendami można znaleźć sprawdzając sklepy internetowe renomowanych producentów np. eyerim collection.

Wiele sklepów internetowych oferuje różnego rodzaju promocje i zniżki, dzięki czemu zakup nowych oprawek wcale nie musi być kosztownym wydatkiem.


Ankieta
Czy to już koniec Platformy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy to już koniec Platformy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura