REKLAMA

Kosiniak-Kamysz chce referendum ws. aborcji. „Dopuszczenie przerwania ciąży do 12 tygodnia…”

„Czas zakończyć ideologiczną wojnę. Rozpiszmy referendum w sprawie aborcji!” – podkreślił Władysław Kosiniak-Kamysz. Internauci jednak nie byli zachwyceni pomysłem szefa PSL. Zwłaszcza kontrowersje budzi punkt trzeci proponowanych przez Kosiniaka-Kamysza pytań, o dopuszczeniu przerwania ciąży do 12 tygodnia. Lekarz, chadek, ludowiec, który tak wiele mówił o Konstytucji proponuje takie pytanie?
Władysław Kosiniak-Kamysz Kosiniak-Kamysz chce referendum ws. aborcji. „Dopuszczenie przerwania ciąży do 12 tygodnia…”
Władysław Kosiniak-Kamysz / screen YT/Onet

„Panie pośle, życzyć to sobie można kolejnego kielicha,a nie aborcję”, „KON STY TUC JA! Władziu! KON STY TUC JA!”, „Władek daj już sobie siana”, „Punkt 2 jest nieprecyzyjny”, „W jaki sposób referendum miałoby zakończyć sprawę aborcji?”, „Kolejne pytanie w referendum: Czy jest Pan/i za obowiązkową kastracją mężczyzn, którzy opuszczają swoje dzieci oraz za dożywociem dla tych, którzy opuszczają dzieci chore?”, „Pod warunkiem że głosują tylko kobiety.” – to tylko część z komentarzy pod propozycją prezesa Kosiniaka-Kamysza.

W 12 tygodniu ciąży dziecko ma 6, 7 cm, waży ok 12-19 gram, stópki i dłonie mają ok. 1 cm. Widoczny jest profil główki z wystającym nosem i brodą oddzieloną od szyi. Skąd pomysł na trzecie pytanie referendalne u chadeckiego lidera ludowej partii?

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura