Zarzuca Onetowi „FAKE TEST 2.0” karabinku Grot. „Zalał mocno broń oliwą i smarem”

Na serwisie dotyczącym broni palnej „Gunblog – Broń Palna” nie tylko zarzucono Onetowi źle przeprowadzony test karabinku Grota, ale wręcz umyślne działanie testującej osoby, w tym zastosowanie takich technik, które dyskryminowały polski karabin na tle innej broni. Autor wpisu na profilu „Gunblog” nazwał to „FAKE TESTEM 2.0”
Karabinek GROT Zarzuca Onetowi „FAKE TEST 2.0” karabinku Grot. „Zalał mocno broń oliwą i smarem”
Karabinek GROT / Wikipedia/Void Wanderer

„FAKE TEST 2.0
Zespół red. Edyta Żemła z Onetu i expert p. Moszner zrobili kolejny fake test. Jak się to robi? Bierze się suchutki drobny piaseczek kwarcowy. Jest zima więc trzeba taki piaseczek przynieść ze sobą. Bierze się broń i zawala się ją grubo smarem tam gdzie ma się przycinać. Obsypuje się na grubo piaseczkiem. Robi się piaskowy dżem i zacięcie gotowe.
Broń nadal z serii przedprodukcyjnej z 2017 roku, numery widać. Na zdjęciach pięknie widać jak piasek klei się do grota obsmarowanego grubo, tam gdzie ekspert zaplanował. A z wyczyszczonych do sucha ARa i AK piaseczek się ładnie obsypuje. Expert Onetu ponownie jak poprzednio doprowadził do awarii - zalał mocno broń oliwą i smarem tak że wycieka wszędzie, zasypał broń piachem a następnie próbował ją przeładować.

Autor wpisu odniósł się także do innych testów, gdzie Grot strzelał mimo zapiaszczenia.

Co prawda WSZYSCY w branży robią testy dust & sand tak, że mają broń przeładowaną, zasypują ją, podnoszą ją i od razu strzelają, więc pierwszy strzał usuwa piasek z broni, ale jak robi się "test" pod tezę to można doprowadzić do awarii. Głównym zarzutem experta wobec broni jest brak ... "klapki" której nie ma większość nowoczesnych konstrukcji broni o czym piszemy tutaj. Jeśli ktoś chciałby zawołać PANIE EKSPERT TAK SIE BRONI NIE CZYŚCI! to dajcie sobie spokój.

FAKE TEST 2.0 Zespół red. Edyta Żemła z Onetu i expert p. Moszner zrobili kolejny fake test. Jak się to robi? Bierze się...

Opublikowany przez Gunblog - Broń Palna Poniedziałek, 1 lutego 2021


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe