REKLAMA

„Za niesprawdzone kłamstwo sprzedacie ojca i matkę”. Mocny wpis Krystyny Pawłowicz

Wasza lojalność i przyjaźń na pstrym koniu jeździ. Widzę to po wielu nienawistnych wpisach Bez sprawdzenia kłamstw i spraw zabijecie też Polskę.. – pisze na Twitterze była posłanka PiS.
 „Za niesprawdzone kłamstwo sprzedacie ojca i matkę”. Mocny wpis Krystyny Pawłowicz
/ fot. Adrian Grycuk / Wikimedia Commons


„Powiem wielu z Państwa tyle,że za rzucone Wam i niesprawdzone,najmniej choćby wiarygodne lewackie kłamstwo sprzedacie ojca i matkę.. Wasza lojalność i przyjaźń na pstrym koniu jeździ. Widzę to po wielu nienawistnych wpisach Bez sprawdzenia kłamstw i spraw zabijecie też Polskę..” – napisała na Twitterze sędzia TK.

„Nie chcę takiej przyjaźni” – dodała.

 

 

Rzekomy pożar w hotelu


Przypomnijmy, że dziś rano „Echo Dnia” podało, że w sobotę po godz. 18 w hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju doszło do pożaru jednego z pomieszczeń technicznych i ewakuacji jego gości, w tym byłej posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. Sędzia TK miała odjechać samochodem Służby Ochrony Państwa i wrócić dopiero, gdy sytuacja została opanowana.

– W hotelu Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju doszło tylko do awarii technicznej w odległym skrzydle budynku, z powodu której doszło do zadymienia – powiedziała w rozmowie z PAP sędzia TK.

– Nie było żadnego zagrożenia i osobiście nie widziałam, by ktoś był ewakuowany. W trakcie tego zdarzenia osobiście przebywałam cały czas w swoim pokoju – dodała.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura