REKLAMA

Cejrowski przerażony pomysłem Morawieckiego. „Zmroziło mnie! (…) Kto ich podpuścił?!”

To przerażające, że to tajemnica, że będzie ogłoszone, gdy premier o tym zdecyduje. Przecież on pracuje na naszych usługach, powinno być jawne i na talerzu zawsze – komentuje zapowiedź „Nowego Polskiego Ładu” dziennikarz i podróżnik Wojciech Cejrowski.
 Cejrowski przerażony pomysłem Morawieckiego. „Zmroziło mnie! (…) Kto ich podpuścił?!”
/ fot. Flickr / qwerty77_pn / CC BY 2.0


W ubiegłym tygodniu kierownictwo Prawa i Sprawiedliwości zaakceptowało strategię „Nowy Polski Ład”.

Zgodnie z zapowiedzią premiera Mateusza Morawieckiego program zawierający przede wszystkim plany inwestycyjne, ale także propozycje dotyczące wielu dziedzin życia społecznego oraz gospodarczego w czasie po pandemii, ma być zaprezentowany w najbliższym czasie. Premier mówił w drugiej połowie stycznia, że w ramach programu rząd zaproponuje cały szereg projektów infrastrukturalnych i innowacyjnych.

Cejrowski: zmroziło mnie!


Do pomysłu przedstawionego przez szefa polskiego rządu odniósł się na antenie Radia WNET dziennikarz i podróżnik Wojciech Cejrowski, który przyznał, że informacja o nowej strategii przedstawionej przez PiS jest dla niego „najważniejszą z zeszłego tygodnia”.

– Jak to przeczytałem, to się zjeżyła skóra na całym mnie… Nowy Polski Ład, zaakceptowany prze PiS. Samo to hasło jest przerażające! Nowy ład to oficjalny, jawny, głoszony publicznie przez amerykańską masonerię, program masonerii światowej. (…) Oni chcą nowego ładu na świecie, rządu światowego, jedności pod jednym butem i teraz, kiedy rząd w Polsce chce wprowadzić nowy polski ład, to mnie zmroziło! Że masońskie hasło chce Polska realizować. Kto ich podpuścił?! Kto im to podpowiedział, o co chodzi?! – stwierdził.

Prowadzący rozmowę hamował Cejrowskiego, mówiąc, aby ten dał szansę premierowi Morawieckiemu, ponieważ pod hasłem „Nowego Polskiego Ładu” mogą się kryć dobre dla Polski zapowiedzi.

– To, co mówisz, jest przerażające, że to tajemnica, że będzie ogłoszone, gdy premier o tym zdecyduje. Przecież on pracuje na naszych usługach, powinno być jawne i na talerzu zawsze – odparł podróżnik.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura