Kolejni posłowie opuszczą PO? "Nikt na siłę nikogo nie będzie trzymał"
12.02.2021 19:56

Komentarzy: 0
Udostępnij:
O przejściu Tomasza Zimocha do Polski 2050 spekuluje się od dawna. Sławomir Neumann skomentował sprawę w rozmowie z Onetem.
W czwartek miała odbyć się konferencja, na której Zimoch miał ogłosić swój transfer z PO. Została ona jednak nagle odwołana.
Mam nadzieję, że Tomek pozostanie w Koalicji Obywatelskiej. Jest ważnym dla nas posłem, ale też nikt na siłę nikogo nie będzie trzymał za nogawki
- mówił Neumann w Onecie.
Polityk odniósł się także do Joanny Muchy, która niedawno ogłosiła swoje przejście do partii Hołowni.
Mówiłem to po odejściu Joanny Muchy, że to duży błąd i będzie żałować tego kroku
- ocenił polityk PO.
MN
Komentarzy: 0
Data publikacji: 12.02.2021 19:56
Źródło: Onet.pl
Ogłoszono skład nowego zarządu Polski 2050. Kluczowe nazwiska
07.02.2026 21:32

Komentarzy: 0
W sobotę Rada Krajowa Polski 2050 wybrała członków nowego zarządu partii. Wśród nich znaleźli się m.in. ministra klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska oraz założyciel ugrupowania, wicemarszałek Sejmu Szymon Hołownia – poinformowało PAP biuro prasowe Polski 2050.
Czytaj więcej
„Poczuł się oszukany”. Dziennikarka ujawnia kulisy sytuacji Hołowni
31.01.2026 21:32

Komentarzy: 0
Dziennikarka Polsat News Dorota Gawryluk ujawniła, że Szymon Hołownia przeżywał „bardzo głęboki kryzys zdrowotny”. - „We wrześniu 2025 roku Szymon Hołownia przeżywał bardzo głęboki kryzys zdrowotny, na tyle głęboki, że był na silnych lekach i rzeczywiście potrzebował mocnej pomocy” - powiedziała Gawryluk.
Czytaj więcej
Nieoficjalnie: Rozpad Polski 2050. Po wyborach na przewodniczącego klub czeka fala odejść
30.01.2026 11:57

Komentarzy: 0
Wszystko wskazuje na to, że najbliższe dni mogą przesądzić o przyszłości Polski 2050. Z nieoficjalnych informacji docierających z partyjnych kuluarów wynika, że bez względu na wynik sobotniego głosowania o przywództwo, ugrupowanie może czekać fala odejść, a nawet faktyczne rozbicie klubu parlamentarnego.
Czytaj więcej
Ostre spięcie Olejnik z Hołownią. „Nie czuje pan, że ośmiesza tę partię?”
27.01.2026 21:50
„To woła o pomstę do nieba”. Hołownia nie kryje oburzenia wobec polityków
23.01.2026 16:22

