[video] "Czy ty jesteś chora?!". Szarpanina i krzyki z udziałem nowej posłanki Hołowni

Przejście Pauliny Hennig-Kloski z Koalicji Obywatelskiej do Ruchu Szymona Hołowni jest dzisiaj tematem dnia w wielu polskich mediach. Tymczasem po sieci krąży ciekawy filmik, najwyraźniej pochodzący sprzed jakieś czasu, na którym widzimy "próbkę" zachowania posłanki, która, jak widzimy na nagraniu, wdała się w szarpaninę z posłem (wówczas Porozumienia) Jackiem Żalkiem. 
 [video]
/ screen video

Do ruchu Szymona Hołowni Polska 2050 dołączyło w poniedziałek czworo nowych członków, w tym dotychczasowa posłanka Koalicji Obywatelskiej Paulina Hennig-Kloska.

Czytaj więcej: KO w opałach. Kolejna posłanka przechodzi do ruchu Szymona Hołowni

Czytaj więcej: "Wyruszam w tę drogę, bo czuję, że mam nosa". Hennig-Kloska tłumaczy odejście z KO

Tymczasem do sieci trafił filmik, na którym można zaobserwować próbkę zachowania posłanki Pauliny Hennig-Kloski. Na nagraniu widzimy, jak wdała się w ostrą dyskusję m.in z posłem Jackiem Żalkiem. Żadne z nich nie ma maseczki, a na sali (najprawdpodobniej komisji sejmowej) obecny jest tłum ludzi; łatwo stąd wywnioskować, iż incydent miał miejsce wiele miesięcy temu, gdy nie było jeszcze obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

 

Używaj mózgu

- słyszymy na nagraniu słowa mężczyzny, najprawdopodobniej skierowane do posłanki.

 

Coś jeszcze ma pan do mnie do powiedzenia? Czego mam używać panie pośle?

- odparła podniesionym głosem rozgniewana Hennig-Kloska, zwracając się do posła Żalka. W dłoni trzymała telefon i przystawiła go politykowi blisko twarzy, rejestrując to co się dzieje na nagraniu video. Wtedy poseł Żalek usiłował wyrwać jej z dłoni aparat. Pomiędzy parlamentarzystami wywiązała się szarpanina.

 

Proszę mi zostawić mój telefon!

- zaczęła krzyczeć Hennig-Kloska.

 

Czy ty jesteś chora?!

- spytał zirytowany Jacek Żalek. 

 

 

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe