REKLAMA

Najman wraca na ring? „Czeka nas gala”

Marcin Najman w najnowszym vlogu stwierdził, że gala MMA-VIP będzie miała swoją drugą edycję już w czerwcu. Były bokser będzie jej organizatorem.
Marcin Najman Najman wraca na ring? „Czeka nas gala”
Marcin Najman / screen YT/MMA-VIP

Marcin Najman po pierwszej edycji gali MMA-VIP kilkukrotnie zapewniał, że był to jego ostatni występ. W drugiej rundzie po kilku ciosach w korpus sędzia przerwał walkę i Najman oficjalnie został pokonany przez Szymona Września „Taxi Złotówę”. Wszystko wskazuje na to, że „El Testosteron” będzie się spełniał w roli organizatora eventu a nie czynnego zawodnika.

„Cieszę się, że gala MMA-VIP zebrała dobre recenzje. Zrobiliśmy galę freakową z elementem sportu, ale przede wszystkim z elementem fair-play i szacunku. Okazało się, że można sprzedać i zarobić na takim wydarzeniu i nie trzeba tego, by z konferencji, z gali płynęło szambo, by wyglądało to jak jeden wielki rynsztok (…) Jestem już po rozmowach ze swoimi partnerami biznesowymi i czeka nas gala MMA-VIP 2, która odbędzie się w czerwcu. Wszystkie informacje będę sukcesywnie podawał, w kwietniu zrobimy konferencję” – podkreślił „El Testosteron”. Nie zapowiedział osobistego powrotu na ring czy do oktagonu.

 

 

 


Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Tygodnik

Opinie

Popkultura