REKLAMA

„Postępowy bohater”: wspierał ruch MeToo i bronił praw kobiet. A swojej partnerce groził że ją zabije?

Jak donosi redakcja Fox News popularny za Oceanem prawnik Eric Schneiderman jest oskarżany przez swoją byłą partnerkę, na łamach nowej książki, o znęcanie.
zdjęcie ilustracyjne „Postępowy bohater”: wspierał ruch MeToo i bronił praw kobiet. A swojej partnerce groził że ją zabije?
zdjęcie ilustracyjne / pixabay

Schneiderman to były prokuratur generalny oraz lider opinii publicznej wspierający feministyczne i liberalne elity. Był przez lata politykiem Partii Demokratycznej. Tanya Selvaratnam, jego była dziewczyna, twierdzi iż groził jej że ją zabije.

„Zyskiwał uznanie w całym kraju jako postępowy bohater i kluczowy sojusznik ruchu„ Me Too ” – tak Selvaratnam opisuje swojego byłego chłopaka. Dodając, iż: „Czasami mówił, że jeśli zerwiemy, będzie musiał mnie zabić”. Selvaratnam napisała książkę o tym toksycznym związku. Co ciekawe, Schneiderman nagle zrezygnował ze stanowiska prokuratora generalnego w maju 2018 roku. Jak wspomina jego była dziewczyna zdecydowała się napisać książkę, gdy okazało się że nie tylko ona jest pokrzywdzona.

Nota bene Schneiderman miał ująć Tanyę swoim postępowym i feministycznym światopoglądem. Potem okazało się, że był wobec niej brutalny i ją obrażał.

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura