REKLAMA

[WIDEO] Awantura w „Kropce nad i”! Wiceminister do Olejnik: „Pani jest politykiem PO?”

Pani jest politykiem Platformy Obywatelskiej czy Hołowni? Proszę się zdecydować! – wypalił do prowadzącej program na antenie TVN24 polityk Solidarnej Polski Jacek Ozdoba.
 [WIDEO] Awantura w „Kropce nad i”! Wiceminister do Olejnik: „Pani jest politykiem PO?”
/ fot. Twitter - TVN24


Gośćmi „Kropki nad i” byli posłanka Polski 2050 Joanna Mucha oraz wiceminister klimatu Jacek Ozdoba. Rozmowa dotyczyła przede wszystkim zawirowań wśród koalicjantów Zjednoczonej Prawicy, a także słów szefa polskiego rządu Mateusz Morawiecki dotyczących luki VAT.

W pewnym momencie prowadząca TVN24 zapytała polityka Solidarnej Polski o to, jaka jest kwota odzyskania przez państwo pieniędzy w ramach ściągania ich z luki VAT. Polityk odpowiadał jednak na to pytanie wymijająco i przypominał nazwiska polityków PO-PSL, które w przeszłości przewijały się w wątkach korupcyjnych.

– Zna pani redaktor Gawłowskiego? A zna pani Sławomir Neumanna? A zna pani sytuację ludzi, którzy byli wyrzucani na bruk, bo Hanna Gronkiewicz-Waltz nie reagowała ws. reprywatyzacji i udawała, że reprywatyzacji nie ma, że ktoś ją wymyślił? – pytał prowadzącą Ozdoba.

– A zna pan sytuację Mariana Banasia, który jest szefem NIK? Proszę powiedzieć? – odparła Olejnik.

– Pani jest politykiem Platformy Obywatelskiej czy Hołowni? Proszę się zdecydować! – odpowiedział wyraźnie zdenerwowany wiceminister.
 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura