Odnaleziono ciało Jana Lityńskiego

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Dziennik „Super Express” informuje, że ciało Jana Lityńskiego zostało odnalezione.
- Ciało pana Lityńskiego zostało odnalezione. Wielki szacunek i podziw należy się każdej osobie zaangażowanej w poszukiwania. Gumy specjalistów, płetwonurkowie - to są bestie. Naprawdę do 3-4 w nocy będą robić aż nie odnajdą - i odnaleźli. Wielki szacunek tez dla analityków i osoby pomagające z PSP, przynoszących herbatę kawę ciepłe posiłki i wsparcie. Naprawdę wielki podziw - cytuje szefa Grupy Specjalnej Płetwonurków RP Macieja Rokusa dziennik "Super Express".
Dziennik dodaje, że ciało zostało wyłowione z wody około 200 metrów od miejsca wypadku. "Zostało ono znalezione dzięki specjalnemu sprzętowi" - podkreślono.
Więcej informacji wkrótce.
kpa
Komentarzy: 0
Data publikacji: 27.02.2021 14:34
Źródło: Super Express / Twitter
Komentarze
Sławomir Cenckiewicz zrezygnował z funkcji szefa BBN
23.04.2026 13:32
Niespodziewana decyzja Małysza. Chodzi o wybory w PZN
23.04.2026 12:48

Komentarzy: 0
Prezes Polskiego Związku Narciarskiego Adam Małysz zapowiedział, że nie będzie ubiegał się o kolejną kadencję. Wybory władz związku zaplanowano na czerwiec, a obecna kadencja zarządu kończy się 13 czerwca.
Czytaj więcej
Komisja prawna w PE za uchyleniem immunitetu Obajtkowi, Jakiemu, Braunowi i Buczkowi
23.04.2026 12:41

Komentarzy: 0
Komisja prawna JURI w Parlamencie Europejskim opowiedziała się w czwartek za uchyleniem immunitetu europosłom PiS: Danielowi Obajtkowi i Patrykowi Jakiemu, a także Grzegorzowi Braunowi i Tomaszowi Buczkowi. W następnym kroku nad uchyleniem zagłosuje cała izba.
Czytaj więcej
Nieoczekiwane zamknięcie trasy w Tatrach. Narciarze muszą zmienić plany
23.04.2026 11:52

Komentarzy: 0
Od czwartku trasa narciarska w Dolinie Goryczkowej w Tatrach jest zamknięta z powodu świstaków budzących się ze snu zimowego. Decyzję podjęto mimo utrzymujących się bardzo dobrych warunków śniegowych na Kasprowym Wierchu. Nadal można szusować w Dolinie Gąsienicowej.
Czytaj więcej
Mentorem koordynatora MEN ds. edukacji zdrowotnej był zwolennik legalizacji pedofilii
23.04.2026 11:19

Komentarzy: 0
Mentorem koordynatora MEN ds. edukacji zdrowotnej prof. Zbigniewa Izdebskiego był nieżyjący już zwolennik legalizacji pedofilii, prof. Andrzej Jaczewski. Sam prof. Izdebski został powołany do Instytutu, którego założyciel prowadził „badania” w postaci gwałtów na dzieciach w wieku od 2 miesięcy do 14. roku życia.
Czytaj więcej

