REKLAMA

Trzaskowski i Biedroń założą nowy ruch? Prezydent Warszawy wyjaśnia

Spotkałem się z liderem Wiosny Robertem Biedroniem; natomiast nie planujemy żadnej inicjatywy politycznej - powiedział w poniedziałek prezydent Warszawy, wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. "Po prostu rozmawialiśmy" - podkreślił.
 Trzaskowski i Biedroń założą nowy ruch? Prezydent Warszawy wyjaśnia
PAP/Rafał Guz

Piątkowy "Super Express" poinformował, że doszło do tajnego spotkania Rafała Trzaskowskiego z Robertem Biedroniem. Politycy mieli dyskutować o wspólnym centrowo-lewicowym projekcie bez udziału konserwatystów z Platformy Obywatelskiej - podał "Super Express", powołując się na nieoficjalne informacje.

"Tak, ja się spotkałem z Robertem Biedroniem" - przyznał w poniedziałek podczas konferencji prasowej Rafał Trzaskowski. "Natomiast nie planujemy żadnej inicjatywy politycznej" - podkreślił.

"To jest całkowicie naturalne, że na opozycji się spotykamy i rozmawiamy. Natomiast te sensacyjne doniesienia są bardzo mocno przesadzone" - oświadczył Trzaskowski. "Po prostu rozmawialiśmy" - dodał.

Według anonimowego informatora "SE" spotkanie obydwu polityków dotyczyło m.in. projektu centrowo-lewicowego obydwu polityków. Informator "SE" spekuluje, że projekt ten miałby powstać w ramach ruchu Rafała Trzaskowskiego lub całkowicie nowego bytu, ale bez udziału konserwatystów z PO.


Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?
Tygodnik

Opinie

Popkultura