"Będzie siedział ten polityczny mafioso." Szczerba uderza w Orbana

Komentarzy: 0
Udostępnij:
Poseł Michał Szczerba napisał na Twitterze, że premier Węgier, którego nazwał „politycznym mafioso”, będzie „siedział w węgierskim więzieniu”.
Poseł zamarzył o więzieniu dla Orbana po tym, jak obejrzał materiał TVN24 na temat sytuacji medialnej na Węgrzech.
PatoPaństwo Orbana. Świetny materiał @tvn24CnB. Z pewnością będzie kiedyś siedział w węgierskim więzieniu ten polityczny mafioso. Albo zamieszka obok Janukowycza
—napisał poseł.
#PatoPaństwo Orbana. Świetny materiał @tvn24CnB. Z pewnością będzie kiedyś siedział w węgierskim więzieniu ten polityczny mafioso. Albo zamieszka obok Janukowycza.
— Michał Szczerba (@MichalSzczerba) March 1, 2021
MN
Komentarzy: 0
Data publikacji: 02.03.2021 09:16
Źródło: Twitter, wpolityce.pl
Komentarze
Wybory na Węgrzech. Jest sondaż opozycyjnego medium
12.04.2026 17:18

Komentarzy: 0
O godz. 19 zakończyły się wybory parlamentarne na Węgrzech. To najpoważniejszy od 16 lat test dla premiera Viktora Orbana. Czy straci władzę? Na Węgrzech nie przeprowadza się badań exit poll. Pierwsze cząstkowe wyniki wyborów powinny zostać opublikowane około godz. 20.
Czytaj więcej
Wybory na Węgrzech. Kiedy poznamy wyniki głosowania?
12.04.2026 16:59
Orban mobilizuje Węgrów na finiszu wyborów: "Stawka jest ogromna"
12.04.2026 16:33
Wybory na Węgrzech. Są nowe dane o frekwencji
12.04.2026 15:26

Komentarzy: 0
Do godz. 19 potrwa na Węgrzech głosowanie w wyborach parlamentarnych, uważanych za najpoważniejszy test dla obozu Viktora Orbána od lat. Padł kolejny rekord frekwencji – na godz. 17 wyniosła ona już 74,23 proc, a to oznacza, że przebiła końcowy wynik z 2022 roku.
Czytaj więcej
Węgrzy tłumnie przy urnach. Podano frekwencję na godz. 13
12.04.2026 12:37


