REKLAMA

„Przestrzegamy najwyższych standardów”. Tvp.info ujawnia list Katarzyny Kieli do pracowników TVN

Portal tvp.info dotarł do maila, którego szefowa Discovery EMEA Katarzyna Kieli napisała do pracowników TVN. "TVN i Discovery od lat budują swoją wyjątkową pozycję w Polsce. Przestrzegamy najwyższych standardów i mamy wdrożone rygorystyczne mechanizmy kontroli i zarządzania" - czytamy.
 „Przestrzegamy najwyższych standardów”. Tvp.info ujawnia list Katarzyny Kieli do pracowników TVN
logo / TVN

Czytaj również: Wielka afera w TVN? "Oszukano widzów wolnych mediów". List otwarty pracowników

„W ciągu ostatnich lat niejednokrotnie byliśmy obiektem licznych ataków mających na celu zdyskredytowanie naszej firmy. Wczoraj do mediów trafił list, w którym padają różnego rodzaju zarzuty wobec mnie, kierownictwa firmy, TVN i grupy Discovery” - czytamy w mailu, który ujawnił portal tvp.info. 

Kieli pisze, że „takie ataki to bardzo przykre doświadczenie”, zwraca uwagę, że wszyscy w TVN chcą pracować tak, by firma „prężnie się rozwijała”. 

W kolejnych fragmentach maila zachwala swoją stację. Według Kieli stacja idzie w dobrym kierunku. 

„Ale zmiany są trudne i często bolesne. To prawda, że z TVN rozstali się niektórzy pracownicy. Czasami była to konieczność, ale w wielu przypadkach były to również indywidualne decyzje osób, które po prostu miały inne plany” – pisze. 

Na koniec oznajmia, że w TVN Grupa Discovery „przestrzegamy najwyższych standardów i mamy wdrożone rygorystyczne mechanizmy kontroli i zarządzania; wszystkie skargi dotyczące nieprzestrzegania tych norm są badane i na bieżąco adresowane”.  
 

 


Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?
Tygodnik

Opinie

Popkultura