REKLAMA

Malik Montana prezentuje nowy kawałek „Bratan”!

Na oficjalnym kanale YT #GM2LTV oraz we wszystkich serwisach streamingowych dostępny jest już nowy kawałek Malika Montany - „Bratan” z gościnnym udziałem francuskiego rapera – Tovaritcha. Za muzykę odpowiada holenderski producent – FRNKIE.
Malik Montana, Tovaritch Malik Montana  prezentuje nowy kawałek „Bratan”!
Malik Montana, Tovaritch
Materiały prasoweKilka dni temu, Malik na swoim instagramie zdradził  fanom jak doszło do wspólnego nagrania:„Byliśmy z Tovaritch w Amsterdamie w studiu Cruise Control Studios. On pracował nad swoimi rzeczami, ja nad swoimi i wiadomo, w przerwie między sesjami każdy zaglądał do każdego do studia. U mnie w studiu była impreza cały czas. Poznałem tego dnia fajne koleżanki z Londynu, które miały lecieć, ale zostały ze mną kolejne parę dni. Było kilka koleżanek z Frankfurtu i ogólne koleżanki koleżanek i same mordy. Mój producent FRNKIE coś tam dłubał przy projekcie i puszcza bit, przy którym całe studio mówi WOOW. Ja sobie coś nucę i Tovaritch to samo, i po chwili gotowy numer. Było to mega spontaniczne i energia się zgadzała, a to według mnie przy współpracy z innymi artystami jest najważniejszym czynnikiem.”Tovaritch na łamach portalu rapfrancuski.pl wypowiedział się w kolaboracji w następujących słowach: 

„Kooperacja z Malikiem to było trochę jak przeznaczenie… O Maliku usłyszałem będąc w Polsce na kolacji z moimi czeczeńskimi braćmi. Okazało się, że spotkali tu innych Czeczenów i tamci wspominali mi o nim. Pogadaliśmy chwilę na FaceTime i zgadaliśmy się na spotkanie za kilkanaście dni w Paryżu podczas jego wizyty w czerwcu. Później trafiliśmy na siebie przypadkiem w lipcu gdy byłem na wakacjach w Cannes a on kręcił tam klip z Eigh-O. Spotkaliśmy się też w Holandii, i to był znak. Musieliśmy w końcu nagrać razem kawałek. Widzieliśmy się też kolejny raz już w Polsce i Niemczech gdzie kręciliśmy wspólnie klip do tego numeru. To prawdziwa koneksja.”

W opisie teledysku dostępne jest tłumaczenie zwrotki Tovaritcha autorstwa T.K./Rapfrancuski.pl

Malik Montana robi kolejny krok w kolaboracjach z najciekawszymi europejskimi raperami. Przypominamy, że kilka miesięcy temu do sieci trafił teledysk „Mordo weź” z gościnnym udziałem LX z 187 Strassenbande 

Źródło: Materiały prasowe

 

 


Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?
Tygodnik

Opinie

Popkultura