"Jesteśmy superbohaterami!" Wygraj weekend w hotelu Hyrny!

Sekcja Młodych Region Śląsko - Dąbrowski zaprasza Organizacje Zakładowa i Międzyzakładowe do udziału w konkursie plastycznym pod hasłem "Jesteśmy Superbohaterami". 
/ nadesłane

 

✅ GŁÓWNA NAGRODA?

WEEKEND W HOTELU HYRNY W ZAKOPANEM🤩

✅ DLA KOGO?

Dla każdego członka NSZZ "Solidarność" i ich rodzin. Wiek od 0 do 123 lat 😅

✅ JAK?

Technika pracy dowolna, format max A4. WAŻNE, ŻEBY W PRACY POJAWIŁO SIĘ LOGO ''SOLIDARNOŚĆ'' ✌

✅ KIEDY?

Do 31 marca OZ i OM wysyłają do nas dwie najlepsze prace ze swoich zakładów na adres : Seksja Młodych Regionu Śląsko-Dąbrowskiego 40-286 Katowice ul. Floriana 7.

✅ FINAŁ KONKURSU?

Jury w pięcioosobowym składzie wybierze spośród nadesłanych prac 10 do konkursu finałowego. Głosowanie odbędzie się na www.fb.com/sekcjamlodych

 

 

✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌✌ Sekcja Młodych Region Śląsko - Dąbrowski zaprasza Organizacje Zakładowa i Międzyzakładowe do udziału w...

Opublikowany przez Sekcja Młodych NSZZ "Solidarność" Region Śląsko Dąbrowski Czwartek, 4 marca 2021

Więcej o konkursie tutaj. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Co to za język? Tusk o oczyszczaniu Polski z brudu Wiadomości
Co to za język? Tusk o "oczyszczaniu Polski z brudu"

Szef PO Donald Tusk podczas spotkania w Krośnie Odrzańskim zobowiązał się do tego, że jego formacja "oczyści Odrę". To ma wymiar praktyczny dotyczący Odry, ale ma też wymiar uniwersalny, symboliczny, bo trzeba Polskę oczyścić z tego brudu – brudu materialnego i brudu w polskim życiu publicznym – mówił Tusk.

„Białoruska opozycja zaczęła dopuszczać do siebie myśl, że protest pokojowy już się wyczerpał” Wiadomości
„Białoruska opozycja zaczęła dopuszczać do siebie myśl, że protest pokojowy już się wyczerpał”

„Białoruska opozycja zaczęła dopuszczać do siebie myśl, że protest pokojowy już się wyczerpał i nie należy wzbraniać się przed tym, że trzeba będzie zademonstrować siłę, albo na jakimś etapie w przyszłości jej użyć. Jest to wręcz kopernikański przewrót w myśleniu białoruskiej opozycji. Wcześniej, jeśli takie pomysły się pojawiały, to ich autorzy byli szufladkowani jako prowokatorzy i osoby chcące zaszkodzić, a nie pomóc” - powiedział w Poranku „Siódma9” redaktor Michał Potocki („Dziennik Gazeta Prawna”).

Niemcy: Scholz przed komisją śledczą. Kanclerz nie pamięta rozmów z podejrzanym w aferze podatkowej Wiadomości
Niemcy: Scholz przed komisją śledczą. Kanclerz "nie pamięta" rozmów z podejrzanym w aferze podatkowej

Kanclerz Niemiec Olaf Scholz stanął w piątek przed komisją śledczą parlamentu Hamburga, aby wyjaśnić, czy jako burmistrz miasta w latach 2011-2018 miał wpływ na decyzję o umorzeniu podatku w wysokości 47 mln euro prywatnemu bankowi Warburg. Scholz zaprzeczył by doszło do wykorzystania „wpływów politycznych” i dodał, że rozmów z głównym podejrzanym, szefem banku Christianem Oleariusem „nie pamięta”.

Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe