REKLAMA

[FOTO] Oto najpiękniejsza Polka! 22-latka z Częstochowy została Miss Polski 2020

W poniedziałek w Teatrze Wielkim w Łodzi rozgrywany był finał konkursu piękności Miss Polonia 2020. Koronę dla najpiękniejszej Polki otrzymała 22-letnia Natalia Gryglewska z Częstochowy.
 [FOTO] Oto najpiękniejsza Polka! 22-latka z Częstochowy została Miss Polski 2020
fot. PAP/Grzegorz Michałowski

Natalia Gryglewska ma 22 lata i aktualnie mieszka w Częstochowie. W ubiegłym roku skończyła dietetykę kliniczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym i w dalszym ciągu kontynuuje naukę na studiach magisterskich w Warszawie. Jej największą pasją są podróże. 

 

Wzięłam udział w konkursie bo z reguły jestem osobą, która lubi nowe wyzwania, a także przygodę. Sądzę, że ten konkurs to test dla mnie, na ile mogę pokonać pewne granice (...) Piękno z przesłaniem oznacza dla mnie bardzo wiele. Piękno zewnętrzne to jedna sprawa. Na świecie jest mnóstwo pięknych dziewczyn, ale jednak nie zawsze idzie to w parze z pięknem „wewnętrznym”. Piękna kobieta to taka, która potrafi współczuć, być wrażliwa, mieć określony cel w życiu. Piękna kobieta to taka, która ma swoje zdanie i potrafi się wypowiadać mądrze w taki sposób, a inni ją wysłuchają

- mówiła o sobie w rozmowie z organizatorem Miss Polonia 2020 Natalia Gryglewska.

Drugą wice Miss została Faustyna Wespińska, pierwszą Klaudia Wonatowska.

fot. PAP/Grzegorz Michałowski
 


Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?
Tygodnik

Opinie

Popkultura