REKLAMA

Msza św. w Archikatedrze, transmisja ceremonii w TVP3. Podano szczegóły dot. pogrzebu Piotra Świąca

- Msza Święta Żałobna odbędzie się w sobotę 13 marca 2021 roku o godzinie 11:30 w Archikatedrze Oliwskiej. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się po zakończeniu Mszy Świętej na Cmentarzu Centralnym Srebrzysko w Gdańsku - informuje TVP3 Gdańsk w mediach społecznościowych nt. pogrzebu tragicznie zmarłego dziennikarza Piotra Świąca.
 Msza św. w Archikatedrze, transmisja ceremonii w TVP3. Podano szczegóły dot. pogrzebu Piotra Świąca
/ fot. TVP 3 Gdańsk / Twitter

Oficjalny profil TVP3 w Gdańsku podał na Facebooku informacje dot. pogrzebu. Msza Święta Żałobna odbędzie się w sobotę 13 marca 2021 roku o godzinie 11:30 w Archikatedrze Oliwskiej. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się po zakończeniu Mszy Świętej na Cmentarzu Centralnym Srebrzysko w Gdańsku. Odprowadzenie na Ostatnią Drogę rozpocznie się przy bramie głównej cmentarza. 

 

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsca w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca pochówku prosimy, w miarę możliwości, o zajmowanie miejsc na alejce

- apelują organizatorzy. Poinformowano także, iż na na oficjalnym kanale Facebook TVP3 Gdańsk dostępna będzie transmisja na żywo z Mszy Świętej oraz ceremonii pogrzebowej. 

 

Ponieważ śp. Piotr Świąc aktywnie wspierał działalność Hospicjum im. ks. E.Dutkiewicza w Gdańsku , w porozumieniu z Hospicjum i Rodziną, na Cmentarzu Srebrzysko obecni będą wolontariusze, którzy zbierać będą dobrowolne datki. Zachęcamy do tego, by - zamiast kupować kwiaty - wesprzeć działalność Hospicjum

- czytamy we wpisie.

 

W imieniu pogrążonej w żałobie Rodziny tragicznie zmarłego dziennikarza Piotra Świąca, a także pracowników i...

Opublikowany przez TVP3 Gdańsk Wtorek, 9 marca 2021


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura