REKLAMA

[WIDEO] „Wam się wydaje, że będziecie uczyć zacofanych Polaków…”. Patryk Jaki nie przebierał w słowach!

Znów w UE oskarżają Polskę o „gorszą kulturę”. Odpowiedziałem, że narody, które tworzyły przemysły zbrodni w Afryce i nazizm nie będą znów uczyły nas kultury. Dość kolonialnego myślenia i kłamstw o „strefach wolnych od LGBT” w Polsce! – napisał na Twitterze europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki i opublikował nagranie.
 [WIDEO] „Wam się wydaje, że będziecie uczyć zacofanych Polaków…”. Patryk Jaki nie przebierał w słowach!
/ fot. Twitter / Patryk Jaki


– Oczywiście w Polsce nie ma żadnych stref wolnych od LGBT, ale żeby sprawdzić Wasze prawdziwe intencje złożyłem poprawkę - że Unia Europejska jest nie tylko strefą wolną dla LGBT, ale dla wszystkich bez względu na religię, poglądy, czy kolor skóry. Ale wy to odrzucacie - dlatego, że Wam wcale nie chodzi o tolerancję, Wam chodzi o ekspansję lewicowych działaczy na tradycyjne wartości – powiedział podczas swojego wystąpienia europoseł Solidarnej Polski Patryk Jaki.

– Znów widać na tej sali kolonialne myślenie, że Wasza kultura jest lepsza niż polska. Tymczasem spójrzcie na Wasze statystyki! Okazuje się, że w Polsce jest mniej ataków na osoby LGBT niż w postępowej Holandii, Belgii czy Niemczech! – zauważył.

Przypomniał również, że to właśnie w Polsce homoseksualizm nigdy w historii nie był karany. – Wreszcie to w Polsce więcej niż u Was jest kobiet na kierowniczych stanowiskach. Więc może ta tradycyjna kultura nie jest wcale gorsza niż ta wasza nowa inżynieria społeczna? – zapytał europarlamentarzysta.

– Wam się wydaje, że będziecie uczyć zacofanych Polaków nowej kultury. Tymczasem to nie nasza kultura wytworzyła przemysł zbrodni w Afryce czy nazizm. Dlatego nikt z Was nie będzie uczył Polaków kultury. W czasie, kiedy w Niemczech stawia się pomniki Lenina, to Polacy muszą bronić tradycyjnych europejskich wartości i zdrowego rozsądku – zakończył.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura