„Biedroń donosi na nasz kraj”. Andruszkiewicz nie przebierał w słowach

[Robert Biedroń - przyp. red.] dzisiaj uderza w Polskę, donosi na nasz kraj i posługuje się przy tym fake newsami – twierdzi Adam Andruszkiewicz.
 „Biedroń donosi na nasz kraj”. Andruszkiewicz nie przebierał w słowach
/ fot. YouTube / PAP/EPA/OLIVIER HOSLET


Minister w KPRM i poseł PiS Adam Andruszkiewicz w rozmowie z portalem wPolityce.pl został zapytany o słowa Roberta Biedronia wypowiedziane na forum Parlamentu Europejskiego o tym, że mechanizm warunkowości wobec Polski powinien zostać szybko wdrożony.

– Polski rząd ciężko negocjował te pieniądze, to nie jest żadna łaska ze strony unijnych urzędników, tylko one się nam należą jako równoprawnemu członkowi UE, który również płaci składki i ponosi inne koszty obecności w UE – zwrócił uwagę Andruszkiewicz i stwierdził, że Biedroń „nie wie o czym mówi”.

– Są to skandaliczne, haniebne słowa europosła, który przecież został wybrany przez Polaków. Dzisiaj uderza w Polskę, donosi na nasz kraj i posługuje się przy tym fake newsami – podkreślił polityk.

– Uważam, że trzeba pokazywać, że niektórzy politycy, którzy dzięki Polakom zostali wybrani do PE, działają przeciw Polsce i na Polskę donoszą. To jest niestety kontynuacja tradycji Targowicy. Jest grupka tego rodzaju donosicieli, współczesnej Targowicy związanej z Lewicą i PO. Natomiast oni takim działaniem powodują, że przegrywają wszystkie wybory z PiS-em – dodał.

 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe