REKLAMA

Oko.press uderza w syna Beaty Szydło. Mazurek nie przebiera w słowach: „Dno i hańba na zawsze”

Dziennikarz i publicysta Robert Mazurek postanowił odnieść się do doniesień serwisu OKO.press.
 Oko.press uderza w syna Beaty Szydło. Mazurek nie przebiera w słowach: „Dno i hańba na zawsze”
/ fot. YouTube / RMF FM

Portal OKO.press opublikował dziś artykuł, w którym ujawnił, że syn byłej premier Beaty Szydło, Tymoteusz, podjął pracę w firmie ERG Bieruń Folie, której udziałowcami są prezes PKN Orlen Daniel Obajtek oraz jego matka.

„Syn byłej premier Beaty Szydło jest pracownikiem firmy ERG Bieruń Folie, której udziałowcami są Daniel Obajtek i jego matka. Pracuje tam pod zmienionym nazwiskiem. Jest przedstawicielem handlowym odpowiadającym za dystrybucję worków foliowych” – podał serwis.

Artykuł spotkał się z szeroką krytyką internautów – ZOBACZ: „Hieny Roku”. Portal OKO.press zaatakował syna Szydło. W tle sprawy nazwisko Daniela Obajtka 

 

Mazurek komentuje


Do sytuacji postanowił odnieść się w mediach społecznościowych dziennikarz i publicysta, a także prowadzący poranną rozmowę na antenie radia RMF FM Robert Mazurek.

„O uderzaniu w Bodnara synem pisałem, że to wyjątkowe [dziennikarz użył emotikona z wymiotującą twarzą - przyp. red] i poszedłem na wojnę z TVP Info, która mi to zapamiętała. O atakowaniu syna Szydło, który z nożem nie lata, a będąc po przejściach poszedł do pracy felietonu nie napiszę. Ale skomentuję tutaj: dno i hańba na zawsze” – napisał na Twitterze.

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura