REKLAMA

"Obrzydliwy typ". Wiceminister nie pozostawia suchej nitki na pośle PO

Sekretarz Stanu i MSWiA i zastępca Mariusza Kamińskiego Maciej Wąsik w dosadnych słowach określił zachowanie posła Platformy Obywatelskiej Michała Szczerby. - Im gorzej tym lepiej. Obrzydliwy typ - napisał Wąsik na Twitterze. 
/ screen YT

Poseł opozycji Michał Szczerba już od kilku tygodni stara się zbijać kapitał polityczny na trudnej sytuacji służby zdrowia związanej z sytuacją epidemiczną. M.in ostro krytykował utrzymywanie przez rząd szpitali tymczasowych, a tymczasem szybko okazało się, że to właśnie szpitale tymczasowe są teraz jednym z najważniejszych ośrodków walki z Covid-19.

 

@MorawieckiM robi konferencję pod zamkniętym szpitalem tymczasowym w Pyrzowicach na Śląsku. To region z najwyższą liczbą zakażeń. 19 lutego @a_niedzielski ogłosił początek trzeciej fali. Co zrobili przez ten okres? Ile razy mamy z @Dariusz_Jonski ich wzywać do otwarcia szpitali?

- atakuje rząd w kolejnym tweecie Szczerba. Maciej Wąsik nie wytrzymał i ostro odpowiedział parlamentarzyście.

 

Jeszcze dwa miesiące temu  ten pan  atakował utrzymywanie szpitali tymczasowych. Codziennie stara się „kontrolami poselskimi” paraliżować ich pracę. Największą frajdę sprawia mu fotografia kolejki karetek przed SOR. Im gorzej tym lepiej.  
Obrzydliwy typ @MichalSzczerba

- napisał wiceminister. 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura