REKLAMA

[video] Mazurek do Trzaskowskiego: Jak trafił do Ratusza twórca największego ścieku w polskim internecie Soku z Buraka?

Dziś TVP Info opublikowało rozmowy Romana Giertycha z twórcą hejterskiej strony na Facebooku "Sok z buraka" Mariuszem Kozakiem-Zagozdą, z których wynika bezpośredni wpływ jaki miał Giertych na treści zamieszczane na stronie. Jednak doniesienia o powiązaniach Giertych ze stroną, a także powiązaniach polityków Platformy z w/w stroną pojawiały się już znacznie wcześniej, a twórca strony był zatrudniony w warszawskim Ratuszu. Podczas ostatnich wyborów prezydenckich pojawiły się informacje o zwolnieniu Zagozdy. Przypominamy jak Rafał Trzaskowski tłumaczył się z zatrudnienia twórcy "Soku z buraka" Robertowi Mazurkowi w radio RMF w zeszłym roku.
Trzaskowski, Mazurek, RMF [video] Mazurek do Trzaskowskiego: Jak trafił do Ratusza twórca największego ścieku w polskim internecie Soku z Buraka?
Trzaskowski, Mazurek, RMF / Screen YouTube RMF24

- Jak trafił do ratusza pracujący przez lata dla Platformy Mariusz Kozak-Zagozda, twórca chyba największego ścieku w polskim internecie, jednej z najbardziej fekalnych stron "Sok z buraka"?

- pytał Robert Mazurek

- Panie redaktorze, pan chyba nie widziałam polskiego internetu, tego co tam się dzieje – tłumaczył zakłopotany Trzaskowski. – Ja nie chcę rozmawiać o „Soku z Buraka”, jako stronie (...) Został zatrudniony po to, aby zajmować się promocją stron miasta stołecznego Warszawy  (...) Rzeczywiście ma rzadkie kompetencje, jeśli chodzi o to, aby dbać o promocję stron w internecie, o ich dobre zasięgi (...)

- odpowiadał Rafał Trzaskowski

 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura