REKLAMA

Nowe informacje o stanie zdrowia Roberta Lewandowskiego. Napastnik nie zagra z Anglią?

Stan zdrowia najważniejszego polskiego piłkarza od niedzielnego wieczora staje się jednym z ważniejszym tematów polskich mediów. Polak opuszczając boisko w meczu z Andorą trzymał się za prawe kolano z grymasem bólu. Czy Lewandowski będzie w stanie zagrać w środowym meczu z Anglią?
 Nowe informacje o stanie zdrowia Roberta Lewandowskiego. Napastnik nie zagra z Anglią?
/ PAP/Leszek Szymański

Robert Lewandowski opuścił boisko w 63. minucie meczu. Strzelił dla polskiej reprezentacji kolejne dwa gole (ma ich już 66 w kadrze), ale trudno było doszukać się szczęścia na jego twarzy, gdyż z boiska schodził utykając, z grymasem bólu na twarzy. Po opuszczeniu murawy piłkarzem od razu zajęli się lekarze ze sztabu medycznego reprezentacji i obłożyli kolano lodem.

 

Lewandowski odczuwa ból w kolanie, dlatego został do niego przyłożony lód, który miał go uśmierzyć. W poniedziałek sprawdzimy, czy wszystko jest w porządku. Miejmy nadzieję, że ból zniknie

– powiedział na konferencji prasowej selekcjoner Paulo Sousa. Dzisiaj portal meczyki.pl podaje kolejne informacje w sprawie.

 

Jak ustaliliśmy, Lewandowski przejdzie w poniedziałek przed południem badanie rezonansem magnetycznym, który ma dokładnie określić, co mu dolega. Czy jest to tylko przeciążenie, a może jednak coś poważniejszego?

- informuje portal meczyki.pl.


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura