REKLAMA

benny blanco w duecie z Gracie Abrams

benny blanco prezentuje utwór „Unlearn” w duecie z Gracie Abrams. Singiel promuje album „FRIENDS KEEP SECRETS 2”, który jest już dostępny w serwisach cyfrowych. Na wydawnictwo trafiły duety z takimi gwiazdami jak Justin Bieber, Juice WRLD, Marshmello czy Vance Joy.
 benny blanco w duecie z Gracie Abrams
Materiały prasowe

 

 

benny blanco i Gracie Abrams zaprezentowali wspólny utwór „Unlearn” w programie „The Late Late Show with James Corden”:

 

 

Na „FRIENDS KEEP SECRETS 2” trafił m.in. wielki hit „Lonely” z Justinem Bieberem, „Graduation” oraz „Real Shit” z Juice WRLD, „You” z Marshmello i Vance Joy oraz duety z Omarem Apollo i 6 Dogs. benny blanco tak opowiada o albumie:

 

– To moja druga płyta. Od serca. Wciąż nie mogęuwierzyć, że gdy wydaję nową muzykę, ktośspoza mojej rodziny i przyjaciół ma ochotę tego słuchać i że nie wynika to wyłącznie z tego, że nie chcą zrobićmi przykrości. To naprawdę wiele dla mnie znaczy. DziękujęWam!

 

 

 

„FRIENDS KEEP SECRETS 2” to następca wydanego w 2018 „FRIENDS KEEP SECRETS”, które w USA ma już status złotej płyty. Na wydawnictwo trafiły takie hity jak „Eastside” z Halsey i Khalidem, „I Found You” z Calvinem Harrisem, „Better to Lie” z Jesse i Swae Lee czy „Roses” z Juice WRLD i Brendonem Urie, jak również duety z Ty Dolla $ign, 6LACK i Ryanem Betty. „Eastside” pokrył się czterokrotną platyną w USA, ma też wiele wyróżnień na całym świecie. Album ma ponad 4 miliardy streamów. W 2019 ukazał się singiel „I Can’t Get Enough” z Tainy, Seleną Gomez i J Balvinem oraz „Graduation” z Juice WRLD.

 

Urodzony w Reston w stanie Wirginia benny blanco to uznany producent, songwriter i muzyk. Jako producent i kompozytor odpowiada za hity największych gwiazd światowego popu, takich jak Ed Sheeran, Justin Bieber, Halsey, Maroon 5, Rihanna, Katy Perry, Kesha, Sia, The Weeknd, Selena Gomez, Wiz Khalifa czy Kanye West. benny blanco założył też dwa labele we współpracy z Interscope Records: Mad Lov Records oraz Friends Keep Secrets.

 

benny blanco - FRIENDS KEEP SECRETS 2

https://UmusicPL.lnk.to/friendskeepsecrets2

 

benny blanco—FRIENDS KEEP SECRETS 2

 

1. Lonely with Justin Bieber

 

2. Lost with 6 Dogs

 

3. Unlearn with Gracie Abrams

 

4. Real Shit with Juice WRLD

 

5. You with Marshmello and Vance Joy

 

6. Graduation with Juice WLRD

 

7. Care with Omar Apollo

Źródło: Materiały prasowe

 


Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Donald Tusk dzieli Polaków?
Tygodnik

Opinie

Popkultura