REKLAMA

"Drogi i Miły chłopcze!". Roman Giertych napisał list do szefa TVP.Info. Mocna odpowiedź Pereiry

Wiele wskazuje na to, że nie tylko politycy PO kształtowali treści i przekaz "Soku z Buraka". „Za politycznymi atakami, jakie ukazywały się na znanej z języka nienawiści i kolportowania nieprawdziwych informacji stronie, stoi też Roman Giertych” – poinformowało Tvp.info publikując nagrania rozmów znanego adwokata Romana Giertycha z twórcą hejterskiego profilu "Sok z Buraka" Mariuszem Kozakiem-Zagozdą. Wcześniej Giertych zaprzeczał tym powiązaniom.
Roman Giertych
Roman Giertych / Screen YouTube Magazyn Śledczy Anity Gargas [grafika modyfikowana]

Drogi i Miły Chłopcze (...) Miliony zwolenników opozycji czytało tę stronę, ale nikt nie wiedział, że jestem dobroczyńcą jej założyciela! Dzięki Tobie młody potomku dzielnych Portugalczyków cały Naród Polski dowiedział się, że wspieram tych, którzy walczą z PiS. Teraz, gdy słyszę zewsząd słowa podziękowań i wsparcia, łzy wzruszenia nachodzą do moich oczu.

- pisze Giertych

- Panie Mecenasie, dziękuję za list. Rozumiem smutek, świat poznał tylko pańskie wiadomości z trollem z "dziupli" (to cytat z Mariusza Kozaka-Zagozdy), którego sam miał Pan określać mianem "Burak", a przecież w poczuciu swojej ważności - chiałby Pan być nagrywany. Hmm... może trzeba Leszka Czarneckiego poprosić, on podobno lubi nagrywać.

ps. Wiem, że zamiast listu do Pereiry, wolałby Pan znaleźć się w końcu na liście PO (lata starań i nic), a ja się przyznam, że też wolałbym listę. Listę pracowników "wolnych mediów", którzy bywają u Was w Józefowie.

Wesołych świąt!

- odpowiada w komentarzu Pereira

List do Samuela Pereiry. Drogi i Miły chłopcze! Już dawno nikt nie zrobił mi takiego prezentu jak ty młodzieńcze, więc...

Opublikowany przez Roman Giertych - strona oficjalna Poniedziałek, 29 marca 2021

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura