REKLAMA

"#stopfakenews!". Ostra reakcja prezydenta Andrzeja Dudy po publikacji "Super Expressu"

We wtorek rano prezydent Andrzej Duda opublikował na Twitterze ostry wpis dot. publikacji "Super Expressu" na swój temat. - Zdjęcia Agaty i moje z Krakowa podpisane jako: „Z ostatniej chwili!” pochodzą sprzed kilku tygodni #stopfakenews! - alarmuje prezydent. 
/ Krzysztof Sitkowski, prezydent.pl

Duda wniósł TO do nowego domu na oczach żony. Padniesz, gdy dowiesz się, ile kosztowało!

- hucznie obwieszcza "Super Express" we wtorek rano. W feralnej publikacji widzimy zdjęcie prezydenta Andrzeja Dudy, który wnosi do domu... czajnik. 

 

Andrzej Duda (49 l.) zdecydował się na poważny krok, którym był… zakup czajnika do nowego mieszkania. Dzięki temu głowa państwa niczym angielska królowa będzie mogła zapraszać już gości na popołudniowe herbatki! (...) Prezydenta Dudę przyłapaliśmy w Krakowie, gdy korzystając z pięknej wiosennej pogody udał się spacerkiem ze starego mieszkania do nowego apartamentu, w eleganckiej części miasta królów

- czytamy w publikacji "SE". 

 

Informuję, że opublikowane dziś w SE  zdjęcia Agaty i moje z Krakowa podpisane jako: „Z ostatniej chwili!” pochodzą sprzed kilku tygodni #stopfakenews ! Stosownie do apeli rządu o nieprzemieszczanie się, od ostatniej soboty wszelkie nasze aktywności zewnętrzne zostały anulowane

- napisał prezydent Andrzej Duda na Twitterze. Po jego wpisie nastąpiła reakcja ze strony "Super Expressu" - w rzeczonym artykule dodano zdanie: "Prezydent Andrzej Duda odniósł się do publikacji SE informując, że zdjęcia: "pochodzą sprzed kilku tygodni". 

 

 


Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?

 

POLECANE
Wydarzenia

Związek

Ankieta
Czy Polska powinna budować mur na granicy?
Tygodnik

Opinie

Popkultura