"Ani wyniku, ani charakteru". Jachira atakuje polskich piłkarzy, bo nie klęknęli na Wembley

Reprezentanci Polski mimo presji medialnej ze strony lewicy nie klęknęli na murawie przed meczem z reprezentacją Anglii. Zachowanie naszych sportowców nie przypadło do gustu posłance Koalicji Obywatelskiej, Klaudii Jachirze, która skrytykowała piłkarzy w mediach społecznościowych.
/ screen video

Reprezentanci Polski mimo presji medialnej ze strony lewicy nie klęknęli na murawie przed meczem z reprezentacją Anglii. Na stadionach w Anglii piłkarze w ramach akcji "Black Lives Matter" klękają na murawie przed pierwszym gwizdkiem, co ma symbolizować rodzaj przeprosin za kolonializm.

Czytaj więcej: Polska reprezentacja NIE KLĘKNĘŁA przed meczem z reprezentacją Anglii na Wembley

Sprawa budziła bardzo duże emocje w sieci. Większość internautów nie miała wątpliwości, że reprezentanci zachowali się jak trzeba.

Czytaj więcej: "Brawo Polacy!" Gorące komentarze kibiców po tym jak polska reprezentacja NIE KLĘKNĘŁA na Wembley

Tymczasem okazuje się, że są osoby piastujące wysokie stanowiska publiczne, dla których zdrowy rozsądek zachowany przez polskich piłkarzy jest powodem do krytyki...

 

No i nie klękneli. Przecież to nie o nich chodzi, tylko o szacunek dla innych. Odrobina empatii, panowie. A tak ani wyniku, ani charakteru. Ech, wracam do mojej robótki

- napisała na Twitterze posłanka Koalicji Obywatelskiej, Klaudia Jachira. 


Oceń artykuł
Wczytuję ocenę...
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:

 

POLECANE
Powinniśmy przyjąć imigrantów Łukaszenki?
Udostępnij:
Koronawirus
Vademecum Pracownika
Emerytury
Stażowe